Özhaseki: Vatandaşımızın teveccühü Erdoğan ve AK Parti’den yana

Özhaseki: Vatandaşımızın teveccühü Erdoğan ve AK Parti’den yana
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir dizi programlara katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Gaziosmanpaşa ilçesinde vatandaşlarla, esnafla ve gençlerle buluştu. Bu programlarda sokağın nabzını yakından tutan Özhaseki, ayrıca AK Parti’ye üye olmak isteyen vatandaşların kayıt işlemini de bizzat gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı Yüz Yüze 100 Gün teşkilat çalışmasınaGaziosmanpaşa ilçesinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki katıldı. Programlarda Mehmet Özhaseki’ye Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, belediye meclis üyeleri, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ile il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Yüz Yüze 100 Gün teşkilat çalışmaları kapsamında ilk olarak esnaf ve iş adamları ile bir araya gelen Özhaseki, sektörlerin taleplerini ve isteklerini dinledi. Ardından Hürriyet Mahallesi ve 500 Evler Caddesi’ni ziyaret ederek burada vatandaşlarla bir araya geldi. Çocukların hediye isteğini kırmayan Özhaseki, kız ve erkek çocuklara ayrı ayrı hediyeler aldı. Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’nın kurmuş olduğu üye standını da ziyaret eden Özhaseki, AK Parti teşkilatlarına üye olmak için başvuruda bulunan vatandaşların kayıtlarını bizzat yaptı. Ayrıca esnaf ziyaretindefedakâr ve gayretli kadın kolları teşkilatlarına el emeği, göz nuru hediyeler takdim etti.

Özhaseki: Vatandaşımızın teveccühü Erdoğan ve AK Parti’den yana

Esnaf ve vatandaşla buluşmasının ardından açıklamalarda bulunun Özhaseki, 2023 seçimlerinde başarılı olacaklarını belirtti. Özhaseki, sözlerine şöyle devam etti: “Sabahın erken saatlerinden itibaren İstanbul’da Gaziosmanpaşa sokaklarındayız. Burada hem iş adamlarımızla hem esnaflarımızla hem de vatandaşlarımızla görüşüyor, fikirlerini soruyoruz. Allah’a hamd olsun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan ilgi ve teveccüh en üst seviyede. Çünkü milletimiz liderine güveniyor. Yaşanan sıkıntıların içerisinden yine Recep Tayyip Erdoğan’ın kurtaracağını biliyor ve inanıyor. Hem yerelde belediyelerimiz hem de genelde hükümetimiz başarılı işlere imza atıyor. Bunlar da vatandaşlarımız için önemli bir gösterge oluyor. AK Parti İstanbul İl Başkanlığımıza, Gaziosmanpaşa ilçe teşkilatımıza ve belediye başkanımıza gayretli çalışmaları için teşekkür ediyorum. İnşallah önce 2023 seçimlerinde liderimizi tekrar seçeceğiz, ardından 2024 yerel seçimlerinde de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni kazanarak aziz İstanbul’u yaşamış olduğu bu makus talihinden kurtarıp AK Belediyecilik farkını tekrar ortaya koyacağız. Bütün gayretimiz bu yönde.” diye konuştu.

PAZAR ESNAFINDAN ÖZHASEKİ’YE YAKIN İLGİ

Gaziosmanpaşa ilçesinde Kadir Topbaş Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret eden Özhaseki, esnafların sıcak ve samimi ilgileriyle karşılaştı. Bütün tezgâhları tek tek ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, pazarcı esnafının talep ve isteklerini dinleyerek not aldı, bazı talep ve istekleri anlık olarak çözüme kavuşturdu.

“GENÇLERİMİZ, BİZİM ENERJİ KAYNAĞIMIZ”

Gaziosmanpaşa programının sonunda Fevzi Çakmak Mahallesi, Sedat Balkanlı Gençlik Parkı’nda gençler ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, gençlerin talep ve isteklerini can kulağıyla dinledi, notlar aldı ve gençlerin sorularını tek tek cevaplandırdı.2023 hedeflerinde gençlerin rolünün önemini vurgulayan Özhaseki “Gençlerimizin istediği imkânları, onlara sunan bir hükümetiz. Gençlerimiz; heyecanlarıyla, istekleriyle her zaman olduğu gibi bugün de enerjimize enerji kattılar. Var olsunlar.İnşallah gençlerimizin imkânlarını daha da genişletecek ve ileriye taşıyacağız. Onlar bizim geleceğimiz.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
ÇALIŞ – MIŞ GİBİ GÖRÜNEN ANLAYIŞTAN BIKTIK İYİ Partili Yücel: “Gençlere, onları ülkede tutacak fırsatlar verilmeli” "10’nun üzerinde belediye başkanı AK Parti’ye geçmek istiyor, değerlendiriyoruz." Narin’den Kayseri tanıtım günlerine destek Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı.... Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Kasım ayı il divan toplantısını gerçekleştirdi İYİ Parti Melikgazi'de yeniden Küçük dönemi Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanlığı Binası Açıldı ‘Kayseri Şehir Hastanesi Radyoloji Bölümünde 30 bine yakın bekleyen sonuç var’ İYİ Parti’li Kazım Yücel: “Kayseri halkı su fiyatları altında eziliyor” Başkan İncetoprak, Başbuğ Türkeş’i doğumunun 105. Yılında andı İYİ Partili Muharrem Yiğen, Kocasinan ilçe başkanlığına aday oldu Özhaseki; “Muhalefetin ileriye yönelik bir cümlesi dahi yok” YRP’li Önder Narin; “Kayseri’nin özlemiş olduğu genç ve dinamik kadroyla yola çıkacağız” Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “Ekonomik sorunların bilincindeyiz” Sedat Kılınç İYİ Parti’ye katıldı Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun oldu CHP’den su fiyatlarına yüzde 50 indirim önergesi Özhaseki, “Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmaz. Bu coğrafyada güçlü olmak mecburiyettir" İYİ Partili Yücel, “Kentsel dönüşümle vatandaşın başına bela açıyorsunuz” ÖZHASEKİ GAZİANTEP’TE CHP’Lİ BELEDİYELERE YÜKLENDİ Başkan Büyükkılıç, Gaziantep'te AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı'na Katıldı Özhaseki: “Muhalefet belediyeleri hizmet yerine, algı belediyeciliği yapıyor” İYİ Partili Yücel: “Benim okulum nerede?” YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti
×