Reklamı Kapat

Özhaseki, “Şehitlerimizin intikamını alacağız”

Özhaseki, “Şehitlerimizin intikamını alacağız”
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile bağlandığı AK Parti Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katıldı. Kongrede konuşan Özhaseki, “Allah’ın izniyle şehitlerimizin intikamını alacağız” dedi.

17 Belediye Meclis Üyesi AK Parti’ye Geçiş Yaptı
Video konferans ile partisinin Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Özhaseki’nin partisine geçiş yapan Belediye Meclis Üyelerini sahneye çağırması üzerine; partisine katılan meclis üyelerine teşekkür etti. Kongrede Akçakale, Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü’den 17 belediye meclis üyesi AK Parti''ye katıldı. Tek liste ile seçime gidilen kongrede, Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçildi.
Özhaseki ve protokol üyeleri kongreden hemen sonra Haliliye Belediyesi tarafından yaptırılan Göbeklitepe Kültür Evi’nin temel atma ve Göbeklitepe Parkı''nın hizmete açılış törenine katıldı.
Törende konuşma yapan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin mazeret üretmeden gönül belediyeciliği hizmeti yürüttüğünü ve belediyelerde her vatandaşın duasını, onayını almaya çalışarak hizmet ürettiklerini vurguladı.
Türkiye''deki birçok şehrin belediyecilikte yüksek standartlara kavuştuğuna değinen Özhaseki, AK Parti iktidarları döneminde şehirlerin marka değerlerinin ortaya çıkarıldığını belirtti.
Türkiye''nin tarih boyunca sınırlarında zorda kalan tüm insanlara kapısını ve gönlünü açtığını belirten Özhaseki, ülkenin birlik ve beraberlik içerisinde geleceğini inşa etmeye gayret ettiğini vurguladı
Özhaseki, terör örgütü PKK''nın mazlum ve masum sivilleri hedef almaya devam ettiğine dikkat çekerek, şöyle konuştu:
“Şehitlerimizin hepsinin intikamını alacağız”
"PKK bu millete adeta hayatı zehir ediyor. 13 kardeşimizi kurşun sıkarak şehit ettiler. Herkes de bunun şahidi. Şükür ki bugünlerde başımızda Recep Tayyip Erdoğan ve onun inançlı kadroları var. Bu lanet adamların hepsine dersini veriyoruz. Artık Türkiye''nin içerisinde PKK''lı örgüt üyesi adam kalmadı. Allah''ın izniyle de kardeşlerimizin, şehitlerimizin hepsinin intikamını alacağız.”
“Bu milletin alın teri ile verdiği vergilerle maaş alarak bölücülere destek verenler var”
HDP''yi de PKK’ya destek olmakla eleştiren Özhaseki, "TBMM''de oturup bu milletin alın teri ile verdiği vergilerle maaş alarak bölücülere destek verenler ve onların yanında olanlar var. Bu da bizim içimizi acıtıyor. Milletimiz gerekli dersi zamanı gelince onlara verecektir." ifadelerini kullandı.
“CHP eksen değiştirdi. Ne yerlilik var ne millilik var”
CHP''nin de yerli ve milli olmadığını söyleyen Özhaseki, "FETÖ''nün kaset kumpasıyla CHP''nin başına Kılıçdaroğlu diye bir birini getirdiler. Ne yerlilik var ne millilik var. CHP eksen değiştirdi. CHP''lilerin bütün dünyaları Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kurulu. Herkesle işbirliği yapıyorlar. ''Recep Tayyip Erdoğan olmasın da ne olursa olsun, Erdoğan da AK Parti''de gitsin de ne olursa olsun'' kafasındalar. Peki, kardeşim vatandaş sizi seviyor mu? Hayır. Oyunuz artırıyor mu? Hayır. Bu ülkeye yapacağınız bir iş, bir program var mı? Hayır." ifadelerini kullandı.
Konuşmalar sonrasında Göbeklitepe Kültür Evi’nin temeli atıldı ardından Göbeklitepe Parkı''nın açılışı gerçekleştirildi.
Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Leyla Şahin Usta, Şanlıurfa milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Akay, Gülender Açanal, Kasım Gülpınar, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özşavlı, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat katıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tecrübeli siyasetçiden benzin zammı isyanı Kazım Yücel: Doğu Sanayi esnafı perişan İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Işık: Meral Akşener ile yürümeye söz veriyorum İYİ Parti'li Kazım Yücel: Millet doğal gaz beklerken tezeğe mahkum etmişler YRP Lideri Erbakan’ın “Hayır Gelmez” dediği partiler hangileri? Fatih Erbakan: Asıl itibar vatandaşın refah seviyesidir! İYİ PARTİ BÜNYAN İLÇE BAŞKANI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ CHP’li Arık doktor istifalarına dikkat çekti Fatih Erbakan'dan 'Paris İklim Anlaşması' uyarısı BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü Erbakan'dan 10 Büyükelçiye 'Osman Kavala' tepkisi: İkiyüzlülük! MHP esnafın şikayetlerini dinledi İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı İYİ PARTİLİ ATAŞ: HER 3 GENCİMİZDEN 1’İ İŞSİZ! MHP’li Özdemir: Bünyan’a Açık Hava Müzesi Kurulmalıdır Özhaseki: Sorunların çözümü yine AK Parti’dir Özhan: Ay Çekirdeğinde ve Kabak Çekirdeğinde "Kayseri" Marka olmalı Yeniden Refah Partisi ilk seçimde sandıklardan yanardağ gibi patlayacak! Milletvekili Dursun Ataş, hangi bakandan sorularına yanıt istedi? “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir” Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü ÇETİN ARIK: “ARTIK MİLLET SİZİN FATURALARINIZI ÖDEMEKTEN BIKTI” 83 milyonun hakkını 3-5 insana yedirtmeyeceksiniz Meral Akşener'den Yeniden Refah lideri Fatih Erbakan'a ziyaret!
×