Reklamı Kapat

Özhaseki: CHP’li belediyeler mağdur edebiyatı yapıyor

Özhaseki: CHP’li belediyeler mağdur edebiyatı yapıyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, muhalefet partisini eleştirerek "Özellikle ana muhalefet. Onların da tek derdi var, algı operasyonu. Son günlerde fena öğrendiler bu işi. Son birkaç senedir bunu sevdiler. Mağdur edebiyatı yaparak, olmayanı olmuş gibi gösteriyorlar.” dedi.

Bir dizi ziyaret için geldiği Adıyaman'da Valilik ve Belediyeyi ziyaret eden Özhaseki, partisinin il teşkilatında da partililerle bir araya geldi. Burada yaptığı basın açıklamasında insanların özellikle belediyelerden beklentilerinin çok fazla olduğunu ifade eden Özhaseki, "Vatandaş her türlü ihtiyacını gelip belediyelerden ister. Belediyelerin de ellerindeki imkânlar biraz kısıtlıdır, kıt kaynaklarla hizmet etmeye gayret ederler. Ellerindeki bu kıt kaynakları hangi alanlarda kullanacakları, öncelikleri, hangi hizmetlerin daha öncelikli olduğu hususu da istişareye ihtiyaç duyar. Belediye başkanlığı işi biraz bilgi, biraz görgü biraz da haliyle istişare işidir. Ortak akıl işidir. Bu vesileyle biz de Adıyaman'dayız." açıklamasında bulundu.

AK Parti'nin hizmet belediyeciliğini başlattığını ve marka şehirlerle hedef büyüttüğünü anlatan Özhaseki, "Son dönemde de Sayın Cumhurbaşkanı'mız özellikle altını çiziyor, biz gönül belediyeciliğine önem veriyoruz. Hizmetten yana sıkıntı yok. AK Parti'nin gerek genelde gerekse yerelde izlemiş olduğu siyaset hizmet siyaseti. Laf değil, algı değil, yalanlar değil; sadece hizmet. Çünkü bütün laflar bütün yalanlar unutulur, hepsi geçer gider ama hizmet kalır. Eser siyaseti budur. Bunu yaparken insanların gönlünü ve duasını alacağız. Onlarla beraber hareket edeceğiz, onlarla birlikte bu işi yapacağız. Herkesi kucaklayarak hizmete koyulup önümüze bakacağız.” ifadelerini kullandı.

Hizmetleri inanarak yaptıklarını, tarihe karşı sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini aktaran Özhaseki, "Bizim amacımız hizmet ama ne yazık ki karşımızda bir grup var, özellikle ana muhalefet. Özellikle ana muhalefet. Onların da tek derdi var, algı operasyonu. Son günlerde fena öğrendiler bu işi. Son birkaç senedir bunu sevdiler. Mağdur edebiyatı yaparak, olmayanı olmuş gibi gösteriyorlar, yalanları bitmek bilmiyor. Bir iki heykel yapmaktan başka işleri de yok. Ama yalan söylemekte üstlerine kimse yok. Ne yazık ki böyle bir muhalefetle karşı karşıyayız. O yüzden biz bunlara bakarak kıblemizi tayin etmeyiz. Bizim kıblemiz belli, yapacağımız iş belli. Sonuna kadar doğru yolda çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

BASIN açıklamasından sonra Özhaseki, beraberindeki AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Yakup Taş, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile tarihi Oturakçılar Pazarı'nı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tecrübeli siyasetçiden benzin zammı isyanı Kazım Yücel: Doğu Sanayi esnafı perişan İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Işık: Meral Akşener ile yürümeye söz veriyorum İYİ Parti'li Kazım Yücel: Millet doğal gaz beklerken tezeğe mahkum etmişler YRP Lideri Erbakan’ın “Hayır Gelmez” dediği partiler hangileri? Fatih Erbakan: Asıl itibar vatandaşın refah seviyesidir! İYİ PARTİ BÜNYAN İLÇE BAŞKANI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ CHP’li Arık doktor istifalarına dikkat çekti Fatih Erbakan'dan 'Paris İklim Anlaşması' uyarısı BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü Erbakan'dan 10 Büyükelçiye 'Osman Kavala' tepkisi: İkiyüzlülük! MHP esnafın şikayetlerini dinledi İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı İYİ PARTİLİ ATAŞ: HER 3 GENCİMİZDEN 1’İ İŞSİZ! MHP’li Özdemir: Bünyan’a Açık Hava Müzesi Kurulmalıdır Özhaseki: Sorunların çözümü yine AK Parti’dir Özhan: Ay Çekirdeğinde ve Kabak Çekirdeğinde "Kayseri" Marka olmalı Yeniden Refah Partisi ilk seçimde sandıklardan yanardağ gibi patlayacak! Milletvekili Dursun Ataş, hangi bakandan sorularına yanıt istedi? “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir” Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü ÇETİN ARIK: “ARTIK MİLLET SİZİN FATURALARINIZI ÖDEMEKTEN BIKTI” 83 milyonun hakkını 3-5 insana yedirtmeyeceksiniz Meral Akşener'den Yeniden Refah lideri Fatih Erbakan'a ziyaret!
×