Özhaseki, Büyükkılıç Ve Gazeteciler Kayseri'de İklim, Çevre, Kültür Ve Turizmi Masaya Yatıracak

Özhaseki, Büyükkılıç Ve Gazeteciler Kayseri'de İklim, Çevre, Kültür Ve Turizmi Masaya Yatıracak
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi ile Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) iş birliğinde ‘İklim, Çevre, Kültür ve Turizm’ konularının masaya yatırılacağı, İklim Çevre ve Turizm Medya Konferansına vatandaşları davet etti. Ayrıntılar Kayserinethaber haber bülteninde.

Tarih, kültür, turizm ve çevre alanında imza attığı yatırımlarla takdir toplayan Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığındaki Büyükşehir Belediyesi, tüm bu alanları kapsayan önemli bir konferansa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve 12 usta gazetecinin katılacağı konferansta, şehirlerin ve insanların önemli konu başlıklarından ‘iklim, çevre, kültür ve turizm’, medya bağlamında ele alınacak.

Büyükşehir Belediyesi ve Anadolu Yayıncılar Derneği destekleri ile 25 Kasım Cumartesi günü saat 10.30’da Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta, usta gazeteci yazarlardan Hande Fırat, Adem Metan, Zafer Şahin, Nuh Albayrak, Mehmet Acet ve Deniz Gürel, Ekrem Kızıltaş, Esra Elönü, Emin Pazarcı, Melik Yiğitel, Hacı Yakışıklı ve Fevzi Çakır gibi 12 ünlü isim konuk olarak iklim, çevre, kültür ve turizm konularını medya bağlamında ele alacak. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de konferansta bakanlık çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunması bekleniyor.

BÜYÜKKILIÇ'TAN KONFERANSA DAVET

Kayseri’de, Büyükşehir Belediyesi ve Anadolu Yayıncılar Derneği iş birliğinde gerçekleştirilecek olan medya bağlamındaki ‘iklim çevre, kültür ve turizm’ konularının masaya yatırılacağı konferansa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şehre aidiyet duygusuna sahip tüm Kayserili vatandaşları davet etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri OSB’de Sanayicinin Memnuniyeti Anketlerle Düzenli Ölçülüyor Baharın müjdesi cemre suya düştü KASKİ, 'ISO/IEC 27001 Sertifikası' ile Bilgi Güvenliğini Tescilledi Bakan İbrahim Yumaklı: 4,4 milyar lira tutarında su ve sulama projelerini Kayseri’ye kazandıracağız Vali Gökmen Çiçek: “Kooperatiflerimizin yıllık cirosu 40 milyon liraya ulaştı” Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu Bakan Özhaseki, iş insanları ile bir araya geldi ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU Erciyes, ‘Artık Çekilmez Oldun Yarışması’nın 9’uncusuna Ev Sahipliği Yaptı Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi Vekil Akar’ın dayısı Maraşlıoğlu son yolculuğuna uğurlandı Vali Gökmen Çiçek, “Kadınlar olmazsa hiçbir projede başarılı olma şansımız yok” DEMİRYOLLARINDA ‘YERLİ VE MİLLİ' SİNYALİZASYON Artık Çekilmez Oldun Yarışması, 9'uncu Kez Erciyes'te Start Alıyor Yeşilay Uyuşturucu ile Mücadele Rehabilitasyon Merkezi bu yaz hizmete açılıyor Jeoloji Mühendisi Adnan Evsen: “Kayseri 6 Şubat depremleri sonrası 7,37 santimetre batıya kaydı” Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı Pala: “Memur emeklileri ülkemizin en mağdur kesimidir” Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı TOKİ mağdurları, konutların verilmesi ve ödeme şartlarının iade edilmesi adına toplandı KalDer Kayseri’ye İlk Kadın Başkan TÜRKİYE TELEKOMÜNİKASYON’UN MERKEZİ OLACAK Bakan Göktaş: “Üniversiteye başlayan öğrencilerde kız öğrenci oranı yüzde 50’yi aştı” HAVA YOLU YOLCU TRAFİĞİNDE REKOR ARTIŞ Doğutürk, “Doğu Türkistan'da Yaşananlar Dünya Gündemine Gelmeli”
×