Özdemir: Maaşlardaki artış vatandaşı memnun etti

Özdemir: Maaşlardaki artış vatandaşı memnun etti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, pandemiye rağmen Türkiye’nin dünyada en çok büyüyen ikinci ülke olma başarısı gösterdiğini söyledi. Cumhur İttifakı anlamında Kayseri’nin örnek olduğunu belirten Özdemir, maaşlardaki artışın vatandaşı memnun ettiğini savundu.

MHP Kayseri İl Teşkilatı tarafından 2021 yılının değerlendirildiği bir toplantı düzenledi. Toplantıya, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, 2021 yılının ilk 6 ayının pandeminin yoğun etkisiyle geçtiğini anımsattı. Aşılamaya hız verilmesinin ardından yaz aylarıyla hayatın normalleşmeye başladığını belirten Özdemir, Türkiye’nin pandemiye rağmen büyüdüğünü vurguladı. Özdemir, “Sanayi ve iş dünyasında hemen hemen her konu başlığında bizler de şehrimiz için neler yapabiliriz diye çalışmalar yaptık. STK toplantıları ardından iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldik. Dünya ekonomileri bu süreçte sarsılırken Türkiye ekonomisi büyüme gösterdi. Dünyada en fazla büyüyen 2. ekonomi olduk. Burada da Kayseri’deki iş adamlarımızın katkısını görüyoruz” diye konuştu.

Karamsar bir tablo ile milletimize olumsuzluk pompalamaya çalışanların olduğunu iddia eden Özdemir, “Türkiye ekonomisi, alınan yerinde ve başarılı tedbirlerle sağlam bir temele oturtturularak büyümeye devam ediyor. Tüm sektör ve iş kalemlerinin sıkıntılı olduğu bir süreçte ekonomik alanda büyüyoruz. Piyasa istikrarının sağlanması, kur baskısının sabitlenmesi üzerine çalışıyoruz” dedi.

‘CUMHUR İTTİFAKI ANLAMINDA KAYSERİ ÖRNEK BİR ŞEHİR’

Cumhur ittifakı içerisinde Kayseri’nin örnek bir şehir olduğunu vurgulayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, “Buradaki birlik, cumhur ittifakının başarısının en önemli noktasıdır. AK Parti’nin temsilcileri ile şehrinizin sorunlarını ve çalışmalarımızı sürekli istişare ediyoruz” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, asgari ücret, memur ve emekli maaşlarındaki artışın vatandaşı memnun ettiğini savundu. Özdemir, “Maaşlardaki iyileştirme vatandaşımızı memnun etmiştir” diye konuştu.

Medyanın toplum üzerindeki rolünün önemli olduğunu vurgulayan Özdemir, yabancı fonlardan beslenen yayın kurumlarının olması ve bunların internet üzerinden yayın yapmasının bu alanda bir düzenlemeyi zorunlu kıldığını ifade etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Adalet Bakanı ve TÜİK Başkanı kararname ile değişti Gelecek Partisi’nden üçüncü ittifak açıklaması İYİ Partili Ataş: “Cumhur ittifakı eridikçe de inatlaşıyor” Ödenek sorunu yaşanan havaalanı terminal binası için Mustafa Elitaş devrede KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türkiye sayesinde varlığımızı sürdürebildik” Halaçoğlu'ndan öneri: Esed af çıkardı, Suriyelileri gönderin oyları kazanın BBP’li Çevrim: “Yolların açılmasını sağlamak belediyelerin asli görevi” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, korona virüse yakalandı. CHP’li Orhan: “Doğal afetler üzerinden siyaset olmaz” Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap: Çok iyi biliriz sizin halk belediyeciliğinizi Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Birtane’den Gaffar Okkan için tepki çeken sözler İYİ Partili Yücel: Kayseri sanayisi şarteli kapandı Başkan Çopuroğlu’ndan Sedef Kabaş’a sert tepki Kazım Yücel: "Herkes yarına umutla bakmak istiyor" AK Parti Kayseri Milletvekili Atçı: "Doğalgaz fiyatlarında Avrupa’da en ucuz ülke Türkiye" Özhaseki: “Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı
×