Reklamı Kapat

Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür"

Özdemir:
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; CHP tarafından yapılan 'HDP’nin mecliste olması gerektiği' yönündeki beyanlarına yönelik yaptığı açıklamada; "CHP temsilcileri, Irak'ın kuzeyinde hangi PKK'lı teröristlerle buluşup ne konuştularsa acilen kamuoyuna açıklamalıdır. CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Gazi Mustafa Kemal Atatürk etnik bölücülüğe karşı millet iradesine, milletin birlik ve beraberliğine dayanan bir anlayışla Kuvayi Milliye ruhuna sahipti. Bu günkü CHP'nin etnik bölücülüğün ve terör örgütünü PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'yi meşru görmesi Atatürk'e ihanettir. Atatürk, Türklüğün kutup yıldızıdır. CHP ise fasık yönetimin elinde Türklüğün hasmı olan tüm davranışların sahibidir. Atatürk manda karşıtıdır. Bu günkü CHP ise mandacıdır. Atatürk; Kuvayi Milliyeci, CHP ise Kuvayi İnzibatiyacidir. HDP hakkında açılan kapatılma davası sürerken Kılıçdaroğlu'nun 'HDP mecliste olmalıdır' sözü PKK ile CHP arasındaki kirli pazarlığın dışa vurumudur. CHP temsilcileri, Irak'ın kuzeyinde hangi PKK'lı teröristlerle buluşup ne konuştularsa acilen kamuoyuna açıklamalıdır. CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür. Her fırsatta CHP yancılığı yapan tutma edasıyla davranan İP'nin de bitme noktasına gelen PKK terör örgütünün imdadına koşarak HDP'ye kol kanat germesi fotoğrafı tamamlamıştır. Teslimiyet ve işbirlikçi güruhu ele vermiştir" ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü Erbakan'dan 10 Büyükelçiye 'Osman Kavala' tepkisi: İkiyüzlülük! MHP esnafın şikayetlerini dinledi İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı İYİ PARTİLİ ATAŞ: HER 3 GENCİMİZDEN 1’İ İŞSİZ! MHP’li Özdemir: Bünyan’a Açık Hava Müzesi Kurulmalıdır Özhaseki: Sorunların çözümü yine AK Parti’dir Özhan: Ay Çekirdeğinde ve Kabak Çekirdeğinde "Kayseri" Marka olmalı Yeniden Refah Partisi ilk seçimde sandıklardan yanardağ gibi patlayacak! Milletvekili Dursun Ataş, hangi bakandan sorularına yanıt istedi? “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir” Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü ÇETİN ARIK: “ARTIK MİLLET SİZİN FATURALARINIZI ÖDEMEKTEN BIKTI” 83 milyonun hakkını 3-5 insana yedirtmeyeceksiniz Meral Akşener'den Yeniden Refah lideri Fatih Erbakan'a ziyaret! Dursun Ataş: İktidar sorunlara çözüm üretmek yerine sadece izliyor Fatih Erbakan: Asıl mesele sistem değil zihniyet meselesi Davutoğlu: "Türkiye'de kriz var" Son seçim anketinde sürpriz var! İYİ Partili Yücel: “Mutfakta ateş var” CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK GÜNDEME GETİRDİ TEST HAYATA GEÇİYOR İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL VATANDAŞI DİNLEDİ MHP İL BAŞKANI İNCETOPRAK, MHP GENEL MERKEZİNDE MHP MELİKGAZİ İLÇE TEŞKİLATINDAN ISITAN İKRAM
×