Reklamı Kapat

OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli

OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli
Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB seçimine saatler kala yaptığı sosyal medya açıklaması ile “aday olma” tartışmalarına yeni bir boyut kazandırdı.

Eski Başkan Tahir Nursaçan’ın adaylığı konusunda Bakanlığın izin vermemesi ve Nursaçan’ın adaylık konusunda ısrarcı olacağını açıklaması sonrasında yaşanan tartışmalar yeni bir boyut aldı.

 

 

 

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, sosyal medya paylaşımında, “Kayseri OSB seçimlerinde tüm sanayicilerimizin aday olma hakkı vardır, bu bağlamda OSB’ne sahip çık platformu olarak isim ayırmaksızın  tüm sanayicilerimizin aday olabilmesi  gerektiğini düşünmekteyiz. Bugünkü seçimin Kayseri’mize yakışır, demokratik bir şekilde yapılmasını ve hayırlara vesile olmasını dileriz.” İfadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri hafta sonu hava nasıl olacak? İtfaiye ekipleri araç motoruna giren kediyi kurtardı Erciyes Uluslararası Bisiklet Yarışları Yeniden Start Aldı AKADEMİK ODALAR TOPLANTISI DÜZENLENDİ Büyükkılıç'tan OSB Başkanı Yalçın'a Ziyaret Jeoloji Mühendisi Özdemir: “Olası bir depremde 2008 öncesi binalara dikkat” Özhaseki: “Ankara-Niğde Otoyolu’nun, Kırşehir-Kayseri bağlantısının yol işaretlemeleri tamamlandı” Otobüs ve minibüslerde yolculara emniyet kemeri zorunluluğu geldi Eczacılar ülke genelinde iş bırakma kararı aldı Şehitlerin kanı yerde kalmadı! 22 terörist öldürüldü Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları Devam Ediyor ERÜ’lü öğrencilerin tasarımı Tarımsal İnsansız Kara Aracı, TEKNOFEST’te finale kaldı Birecik’teki saldırıda yararlanan asker şehit oldu Şehidin evini kurşunlayanlar yakalandı, ifadeleri oldukça ilginç! Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç özel çocukları ve ulu çınarları ziyaret etti Şehidin kanı yerde kalmadı: 13 terörist öldürüldü Şarkıcı Metin Işık kimdir? KAYÜ ile Erciyes A.Ş. Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Hudut karakoluna roketli saldırı: 1 asker şehit, 4 asker yaralı Ovit Tüneli ile yıllık 15.5 milyon TL tasarruf sağlandı Dondurmacılar isyanda!.. Gelin ve damatların fotoğraf tercileri belli oldu Başkan Büyükkılıç: "Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım" Şehir merkezinde termometreler 40 dereceyi gösterdi Eski tip ehliyetti olan elini çabuk tutsun!
×