Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı

Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu,  partiye katılımlar arttı
İlk defa seçimlere girerek 5 vekil çıkaran Yeniden Refah Partisi nde Kayseri den aday olan Önder Narin seçimler sonrası Kayseri İl Başkanlığı görevine geri döndü. Görevine tekrar dönen Başkan Narin kadrosunu güçlendirmeye başladı.

Sürpriz oy oranı ile dikkatleri üzerine çeken Yeniden Refah Partisinde Kayseri il Başkanlığı Türkiye ortalamasının üzerinde oy aldı. İlgi odağı haline gelen ve önümüzdeki süreçte siyasete damga vurması beklenen partiye yeni isimler katıldı. Bu isimlerden biri ise İYİ Partiden istifa ederek gelen Prof. Dr. Abdullah Özkırış oldu. Göz Doktoru olan Özkırış ın rozetini Başkan Narin taktı.

Seçimler sonrası sessizliğini bozan Başkan Narin burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı. “Yaklaşık 4-5 yıldır partimizi kapı kapı gezerek anlattık, birçok imkânsızlığa rağmen mücadeleden vazgeçmedik, seçimler geldiğinde ise partimizi temsilen aday olduk. Adaylık sürecinde vatandaşımızın teveccühüne hayran kaldım. Bizlere oy vermese de sevgi ve ilgi gösteren seçmenimiz bizleri mutlu etti. Oylarını alamasak da gönüllerini almış olduk. Yeniden Refah Partisinin özgül ağırlığı emin olun oy oranı ile ifade edilemez düzeyde. Bizlere %1 dahi oy alamazsınız diyenler bugün diğer dört siyasi partinin toplamından kat kat fazla oy aldınız diyorlar. Bu bir başarı olsa da emin olun bizim beklentimiz ve hedefimiz çok daha ilerilerde. Biz iktidarı hedefliyoruz ve çalışmalarımıza da bu şekilde devam ediyoruz. Milletvekilliği seçim döneminde bize yol arkadaşlığı eden, bizlerle ter döken, gecesini gündüzüne katan kadın, erkek, genç, yaşlı bütün teşkilat mensuplarımıza ve gönüldaşlarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah onlardan razı olsun. Adaylık sonrası Genel Merkezimizin de tensipleriyle geri döndüğümüz İl Başkanlığında şimdi kadromuzu daha da güçlendirme zamanı. Eksik yönlerimizi gördük ve buralara takviye yapacağız. 28 Mayıs seçimleri ilk öncelikli çalışmamız olacak, sonrasında yerel seçimler ve daha sonra bir sonraki genel seçimler çalışma programımız içinde. Bu seçim süreci devam ediyor ve inşallah 28 Mayıs ta Cumhur ittifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan rekor oyla yeniden seçilecek. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ile meclise giren Milli Görüş bu ülkeye önemli hizmetlerde bulunacaktır. Bugün burada aramıza katılan Sayın Özkırış a aramıza hoş geldiniz diyor katılımının hayırlara vesile olmasını ümit ediyorum. Siyasetin merkezine oturan partimiz güçlenerek iktidar yolculuğuna devam edecektir.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Narin: “Yerel seçim çalışmalarına başladık, Kayseri’ye metro getireceğiz” Başkan Büyükkılıç, Bakan Özhaseki'nin Devir Teslim Törenine Katıldı Bakan Özhaseki, “Yol haritamızı belirleyip elimizden geleni yapacağız” Mehmet Özhaseki kabineye girdi Kayseri milletvekilleri TBMM’de yemin etti CHP İl Başkanı Adil Demir istifa etti Büyükkılıç ve Başkanlardan Özhaseki'ye Ziyaret Vekil Çopuroğlu, rozetini taktı Abdullah Gül'den Erdoğan'a 'tebrik' telefonu AK Parti Milletvekili Çopuroğlu: “Birinci gündemimiz hızlı tren olacak” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Vekillerimiz Kayseri’de faydalı işlere imza atacak” AK Parti Kayseri milletvekilleri mazbatalarını aldır Cumhuriyet Meydanında coşkulu kutlama; Bakan Akar Kayserililere teşekkür etti CHP İl Başkanı Adil Demir’in istifa edeceği öğrenildi... Kayseri’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm ilçelerde birinci çıktı Özdemir: “Hemşehrilerimiz, Cumhurbaşkanımızı yüksek oy oranı ile destekleyecektir” Erdoğan’ı Destekleyen 125 Kişi Partilerinden İstifa Ederek AK Parti’ye Katıldı Cumhur İttifakı Milletvekillerinden Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret YRP’li Önder Narin: “Türkiye yeni yüzyılı için Erdoğan’a oyunuzu kullanın” Milletvekili Böhürler, "Türkiye Yüzyılını gençlerle birlikte inşaa edeceğiz" Eski CHP milletvekili kaleye asılan Erdoğan fotoğraflarından rahatsız oldu CHP, seçim standına saldırı yapıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı İYİ Parti Milletvekili Ataş mazbatasını aldı CHP Milletvekili Aşkın Genç mazbatasını aldı
×