Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı

Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu,  partiye katılımlar arttı
İlk defa seçimlere girerek 5 vekil çıkaran Yeniden Refah Partisi nde Kayseri den aday olan Önder Narin seçimler sonrası Kayseri İl Başkanlığı görevine geri döndü. Görevine tekrar dönen Başkan Narin kadrosunu güçlendirmeye başladı.

Sürpriz oy oranı ile dikkatleri üzerine çeken Yeniden Refah Partisinde Kayseri il Başkanlığı Türkiye ortalamasının üzerinde oy aldı. İlgi odağı haline gelen ve önümüzdeki süreçte siyasete damga vurması beklenen partiye yeni isimler katıldı. Bu isimlerden biri ise İYİ Partiden istifa ederek gelen Prof. Dr. Abdullah Özkırış oldu. Göz Doktoru olan Özkırış ın rozetini Başkan Narin taktı.

Seçimler sonrası sessizliğini bozan Başkan Narin burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı. “Yaklaşık 4-5 yıldır partimizi kapı kapı gezerek anlattık, birçok imkânsızlığa rağmen mücadeleden vazgeçmedik, seçimler geldiğinde ise partimizi temsilen aday olduk. Adaylık sürecinde vatandaşımızın teveccühüne hayran kaldım. Bizlere oy vermese de sevgi ve ilgi gösteren seçmenimiz bizleri mutlu etti. Oylarını alamasak da gönüllerini almış olduk. Yeniden Refah Partisinin özgül ağırlığı emin olun oy oranı ile ifade edilemez düzeyde. Bizlere %1 dahi oy alamazsınız diyenler bugün diğer dört siyasi partinin toplamından kat kat fazla oy aldınız diyorlar. Bu bir başarı olsa da emin olun bizim beklentimiz ve hedefimiz çok daha ilerilerde. Biz iktidarı hedefliyoruz ve çalışmalarımıza da bu şekilde devam ediyoruz. Milletvekilliği seçim döneminde bize yol arkadaşlığı eden, bizlerle ter döken, gecesini gündüzüne katan kadın, erkek, genç, yaşlı bütün teşkilat mensuplarımıza ve gönüldaşlarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah onlardan razı olsun. Adaylık sonrası Genel Merkezimizin de tensipleriyle geri döndüğümüz İl Başkanlığında şimdi kadromuzu daha da güçlendirme zamanı. Eksik yönlerimizi gördük ve buralara takviye yapacağız. 28 Mayıs seçimleri ilk öncelikli çalışmamız olacak, sonrasında yerel seçimler ve daha sonra bir sonraki genel seçimler çalışma programımız içinde. Bu seçim süreci devam ediyor ve inşallah 28 Mayıs ta Cumhur ittifakı adayı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan rekor oyla yeniden seçilecek. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ile meclise giren Milli Görüş bu ülkeye önemli hizmetlerde bulunacaktır. Bugün burada aramıza katılan Sayın Özkırış a aramıza hoş geldiniz diyor katılımının hayırlara vesile olmasını ümit ediyorum. Siyasetin merkezine oturan partimiz güçlenerek iktidar yolculuğuna devam edecektir.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×