Önder Narin: Macron’u ve tüm Siyonist yapıları lanetliyorum

Önder Narin: Macron’u ve tüm Siyonist yapıları lanetliyorum
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, Fransa Cumhurbaşkanın İslamiyet karşıtı sözlerine tepki gösterdi. Narin ve beraberindeki partililer basın açıklamasıyla tepkilerini ortaya kodu. İl Başkanı Narin, “Fransa’nın şizofren Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u ve tüm Siyonist yapıları lanetliyorum” dedi.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin yaptığı basın açıklamasında, “Bilindiği üzere son dönemlerde özellikle ülkemize ve Müslümanlara yönelik provakatif eylemler artmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında gerek terör grupları ile gerek sivil toplum kuruluşları üzerinden her türlü yola başvurmaktadırlar. Ülkemizin kendi ayakları üzerinde durma çabaları, İç ve dış taşeronlar aracılığı ile dinimiz İslam üzerinden akamete uğratılmak istenmektedir. Öyle ki kardeş ülke Azerbaycan, Ermenistan’a her bomba attığında ses özellikle Fransa ve Avrupa Birliği ülkelerinden gelmektedir. Tarih boyunca çağdaşlık adı altında şeytanla iş tutanlar bugün yine başka bir şeytani girişimle hem dinimize hem de Peygamber Efendimize saldırıyorlar. Özellikle Fransa’nın şizofren Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un yaptıkları devlet terörü olarak tarih kayıtlarına geçmektedir. Bosna’nın Bilge Kralı Aliye Izzetbegoviç’in dediği gibi ‘’Batı hiçbir zaman uygar olmamıştır’’ diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin şöyle devam etti:

“Değerli kardeşlerim, dini terör estiren batı dünyası unutulmamalı ki hayatını sömürgecilikten sürdürmektedir. Tarihte insanları canlı canlı yakan batı dünyası yakın gelecekte paramparça olacaktır. Çünkü hiçbir devlet zulümle abat olmaz…

Biz Müslümanlara düşen görev ise öncelikle dinimizi ve tarihimizi iyi öğrenmeliyiz. Merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi ‘’Biz tarihin en şerefli milletiyiz’’… Ancak bugüne kadar Avrupa’dan, kokuşmuş kültür ve kanunlar ithal eden, Avrupa birliğine gireceğiz diye her dediğini yapan ülke konumundaydık, bundan dolayı ne dedilerse yaptık, hangi şartları getirdilerse tamam dedik, fakat en sonunda anladık ki Avrupa ülkeleri çağdaş değil tek dişi kalmış canavarmış…

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın boykot çağrısını destekliyoruz, fakat eksik olduğunu söylüyoruz. Asıl yapılması gereken milli bir ekonomik sisteme geçilmesi ve D8 ülkeleri ile iş birliğinin artırılmasıdır. Hammadde ihtiyacı %80’lere varan ithalat gerçeği ortada iken boykot çağrısı gerçek bir zemine oturtulamaz. Şimdilik bir kıvılcım olan bu boykot çağrısı asıl olarak üretim ekonomisi ile birlikte gerçek hedefine ulaşacaktır. Bu anlamda birlik olmalıyız Müslümanca bir yaşam sürmeli inanç temelli bir sistem kurmalıyız, çünkü inancın temelinde adalet var. Önce iç barışı sağlamalı bir ve bütün olmalıyız.

Değerli kardeşlerim bugünlerde Avrupa’da yaşanan her olayı, İslam karşıtlığı üzerinden Müslümanlara atacaklarını unutmayalım… Bizler Müslümanlar olarak uyanık olmayız, provakatif eylemlere kanmamalıyız… Yerli ve milli olduğundan emin olduğumuz ürünleri kullanmalı her platformda hakkı haykırmalıyız…

Bu duygularla Fransa’nın şizofren Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u ve tüm Siyonist yapıları lanetliyorum…

Ali İmran Suresi 12. Ayetin mealinde rabbimiz şöyle buyuruyor… Kâfirlere de ki; Yakında alt olacaksınız, cehennemde toplanacaksınız ve orası ne kötü bir yatılacak yerdir.

Son olarak buraya kadar geldiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum… Zafer İslam’ındır ve Zafer Yakındır.”

PAYLAŞ
GÖNDER
"EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu MHP İl Başkanı İncetoprak’ın listesi onaylandı Kazım Yücel’den Büyükşehir Belediyesi’ne ironi dolu gönderme MHP Milletvekili Baki Ersoy: “Kayseri İl teşkilatındaki değişim bir nöbet değişimidir” Özhaseki, "Gönül belediyeciliğini de inşa etmeye çalışıyoruz” Özhaseki: CHP’li belediyeler mağdur edebiyatı yapıyor MHP İl Başkanı İncetoprak, koltuğuna oturdu SP’li Aktaş, Gökkent mahallesinin sorunlarını gündeme taşıdı MHP’de Adnan İncetoprak mazbatayı aldı “Kılıçdaroğlu, yalan ile Guinness Rekorlar Kitabı'na aday"
×