Önder Narin: Emeklilikte Adalet sağlanmalı

Önder Narin: Emeklilikte Adalet sağlanmalı
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin gündeme gelen emeklilik yasası için uyarıda bulunarak "yeni mağduriyetlere yol açacaktır" dedi.

Başkan Narin açıklamasında EYT liler için çıkacak yasanın kapsamının genişletilerek 2000 tarihinden sonra işe başlayanlar içinde yeni düzenlemeler yapılması gerektiğini vurguladı.

narin:

Aynı işi yapan , aynı primi ödeyen , aynı yaşta olan ama bir gün yada 1 ay sonra işe başlamış kişilerin birbirinden 17 sene gibi sonra emekli olması hakkaniyetli değildir. Paylaşımda adalet , yönetimde adalet bu şekilde sağlanamaz. Bir kesime hakkını vereyim derken başka bir kesime haksızlık etmek adil devlet anlayışı ile bağdaşmaz. Yeniden Refah Partisi olarak bu haksızlığın giderilerek adil , şeffaf, hakkaniyetli bir düzenleme yapılmasını istiyoruz. Geçmişte acele ile çıkarılan , sonrası düşünülmeyen bir yasa nasıl ki günümüzde sorun teşkil etmişse yeni çıkacak olan yasa da ileride yeni sorunlar ve mağduriyetlere yol açacaktır.

Yeniden Refah Partisi her zaman olduğu gibi bu adaletsizliğinde karşısında duracak mağdurların sesi olacaktır.

PAYLAŞ
GÖNDER
YRP’li Önder Narin, “Seçimi Yeniden Refah Partisi belirleyecek” CHP’li Ünalmış, “Eski il başkanı hangi aracı kullanıyor?” 6’lı masanın adayı yine belli olamadı! Yeniden Refah Partisi Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi ilk toplantısını yaptı İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KESİNTİSİZ ULAŞIM ÖNERİSİ İYİ Parti Kayseri teşkilatında görev dağılımı Önder Narin: Emeklilikte Adalet sağlanmalı CHP’li Ünalmış’dan, sürekli kaza yaşanan yol için iyileştirme talebi İYİ Parti’li Yücel, “Belediye, pazar esnafını cezalandırıyor” YRP’de SKM Başkanı Ferudun Öztaş oldu SP: ULAŞIMA YAPILAN ZAMLAR GERİ ALINMALI CHP’li Ünalmış: “Ulaşım fiyatında Konya’yı ikiye katladık” Vatan Partisi’nden Kılıçdaroğlu’na eleştiri Gelecek Partili Özdağ’dan TÜVTÜRK Protestosu CHP’li Orhan’dan toplu ulaşım zammına sert tepki CHP'nin çiçeği burnunda İl Başkanı Genel Merkezde KAZIM YÜCEL: ZAMLARA DOYMADINIZ GİTTİ! Özdemir: Suriye’nin geleceğine okyanus ötesinden gelenler değil, bölgenin sahipleri karar verir SP: CUMHURBAŞKANI’NA YAPILAN HAREKET TEK KELİME İLE İĞRENÇTİR İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz” Kazım Yücel'den Kadroya Alım Yöntemine Tepki CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Devrim Demirtaş oldu CHP İl Başkanı için “ortak aday” formülü İYİ Partili Yücel: “Mülteciler gitmek isterse sınıra kadar 5 otobüs verebilirim” CHP Kayseri İl Başkanlığı seçiminde gergin anlar
×