‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı gerçekleştirildi

‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı gerçekleştirildi
Türk Eğitim Sen Kayseri 2 Nolu Şube tarafından ‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı düzenledi. Konuyla ilgili konuşma yapan Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Ramazan Sıdar, yapılan çalışmanın tüm paydaşlara ulaştırılarak raporlaştırılan çözüm önerilerinin ve eğitim çalışanlarının tüm sorunlarının takipçisi olmaya devam edeceklerini belirtti.

Türk Eğitim Sen Kayseri 2 Nolu Şube tarafından ‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı düzenledi. Melikgazi ve Talas ilçelerinde görev yapan okul öncesi öğretmenleri Erciyes Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Kasım Karaman ve Doç. Dr. Asena Ayvaz Can moderatörlüğünde gerçekleşen çalıştayda okul öncesi eğitimin temel sorunları ele alındı ve çözüm önerileri raporlaştırılarak eğitimcilerin talep ve beklentilerini içeren bilimsel bir çalışmaya imza atılmış oldu.
Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Ramazan Sıdar, yapılan çalışmanın tüm paydaşlara ulaştırılarak raporlaştırılan çözüm önerilerinin ve eğitim çalışanlarının tüm sorunlarının takipçisi olmaya devam edeceklerini belirtti.
Çalıştay, katılım belgesi takdimiyle sona erdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
ERÜ’nün 2024 Yılı Etki Sıralamasındaki Başarısı ERÜ Turizm Fakültesi 15. Dönem Mezunlarını Verdi 9’uncu sınıf öğrencileri projeleriyle psikoloji dalında Türkiye ikincisi oldu Ülke genelinde 1 milyon 38 bin 192 öğrenci LGS’ye girdi Kayseri Üniversitesi Danışma Kurulu Toplandı NNYÜ Öğrenci Kulüplerinden “May Fest” Etkinliği ERÜ’de “ERÜSMÜS+ Kültür Buluşması” Düzenlendi NNYÜ Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerinde devir-teslim KAYÜ Aşçılık Programı Öğrencileri Başarıya Doymuyor Erciyes Üniversitesi'nden uluslararası yabancı dil eğitimi konferansı ERÜ'lü Öğretim Üyesi Karaboğa, Yükseköğretim Kurulu Üyeliği'ne atandı NNYÜ’de “Önlük Giyme ve Işık Alma” Heyecanı Kayseri Üniversitesi’nde “Güçlü Birey, Sağlıklı Aile ve Gelişen Toplum” Konulu Çalıştay Düzenlendi ERÜ Güzel Sanatlar Bölümü’nden Resim Şöleni! Kayseri Üniversitesi, Türk Devletleri Teşkilatı Türk Üniversiteler Birliği’ne Üye Oldu Türkiye Yüzyılı,Maarif modeli bilgilendirme toplantısı ERÜ, THE Genç Üniversiteler Dünya Sıralamasında İlk 500 Üniversite Arasında ERÜ, THE 2024 Asya Üniversiteleri Sıralamasında İlk 500’de NNYÜ’de Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi Yapıldı ERÜ Patent Tescil Başvurusu’nda İlk 4’te Yerini Aldı 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Kayseri Bölge Yarışması Sergi Açılışı gerçekleştirildi Kayseri Üniversitesi, İşgücü Piyasalarında İhtiyaç Duyulan Alanlarda Eğitim Veriyor KAYÜ Rektörü, Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi “Kayseri’de tekli eğitime geçilmesi için en az 15 okula daha ihtiyaç var” ‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı gerçekleştirildi
×