Öğrencilere Kütüphanede "Başkan" Sürprizi

Öğrencilere Kütüphanede
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erkilet Kütüphanesi’ni ziyaret ederek, öğrencileri kütüphane girişinde ‘hoş geldiniz’ diyerek karşıladı. Başkan Büyükkılıç, kütüphaneyi gezerek, ders çalışan gençlerin tek tek taleplerini dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’yi kütüphaneler şehri yapma hedefiyle çalışmalarını sürdürürken, kütüphanelerde öğrencilerle buluşmayı da ihmal etmiyor. Başkan Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilerin talepleri doğrultusunda yakın zamanda hizmete açtığı 9’uncu kütüphanesi olan Erkilet Kütüphanesi’nde öğrencilerle buluştu.

AKŞAM SAATLERİNDEKİ KÜTÜPHANE ZİYARETİNDE GENÇLERİ ‘HOŞ GELDİNİZ’ DİYEREK KARŞILADI

Akşam saatlerinde de hizmet veren Erkilet Kütüphanesi’nde gençlerle bir araya gelen Büyükkılıç, kütüphane girişinde ‘hoş geldiniz diyerek’ tokalaştığı gençlere kütüphaneden memnun olup olmadıklarını da sordu. Gençlerden memnun oldukları yanıtını alan Büyükkılıç, başka istek ve ihtiyaçları bulunup bulunmadığını da öğrendi.

Ders çalışmak ve kitap okumak için kütüphaneye gelen öğrenciler ile yakından ilgilenerek, herhangi bir talepleri olup olmadığını soran, öğrencilerin ders durumları ve çalışmaları hakkında da bilgiler edinen Başkan Büyükkılıç, onlara kendilerini geliştirmeleri yönünde tavsiyelerde bulundu.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELERDE BULUNDU, KİTAPLARI İNCELEDİ

Erkilet Kütüphanesi ziyaretinde “Elinizdeki imkânların, servetin, sağlığın, kıymetini bilin, annenizin, babanızın, ailenizin, vatanınızın kıymetini bilin, bilin. Vakit en önemlisi, çünkü çark dönüyor, geriye gelmiyor” diyerek gençlere nasihatlerde bulunan Büyükkılıç, kütüphane raflarındaki kitapları da inceledi.

KÜTÜPHANELER ŞEHRİ KAYSERİ’NİN ÖĞRENCİ DOSTU BAŞKANI

Kütüphaneler şehri Kayseri’de eğitim ve öğretim faaliyetlerine yönelik destek kurslarının yanı sıra, öğrencilere yol, burs, yemek ve kırtasiye, çamaşır yıkama hizmeti ile barınma desteği sağlayan öğrenci dostu Büyükkılıç, diğer taraftan da hizmete açtığı kütüphanelerle de onların kendisini geliştirmesine katkı sağlıyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükşehir'den 16 İlçede 714 Muhtara Eğitim Büyükşehir, Ana Arterdeki Yol Genişletme ve Şerit Düzenleme Çalışmalarını Tamamladı Talas, ‘Maharetli Ellerle’ Kışa Merhaba Diyor Büyükkılıç, Toplu Ulaşım Şoförleri ile Buluştu İncesu Kızılören’de alt ve üst yapı çalışmalarında sona yaklaşıldı Talas’ta Yalnızca 3 Aralık Değil, Her Gün Engellilere Özel Büyükkılıç'tan 5 İlçenin Faydalanacağı 30 Milyon TL'lik Katı Atık Transfer İstasyonu Yatırımı Mevlana Meydanı Ağaçlandırılıyor Büyükkılıç: "Hayırseverler Şehri Kayseri'ye Yakışır Hizmet" KAYMEK'ten Teknofest Gençliğine Büyük Destek TALAS KIRSALINDA KASAPLIK KURSU Büyükkılıç, Halk Otobüsçüleri İle Kucaklaştı Yahyalı Belediyesi Sözleşmeli Personellerinden Teşekkür Ziyareti Destek Talas’tan Üretmek Kadınlardan Başkan Büyükkılıç, Yapımı Devam Eden Kayadan Oyma Müzeyi İnceledi Büyükşehir'in "Dadaloğlu" Temalı 5'inci Şiir Yarışması Sonuçlandı Talas’tan Çocuklara Özel Bağlama Kursu Başkan Büyükkılıç'ın Örnek Projelerine İlgi ve Takdir Sürüyor Büyükşehir Spor A.Ş. ile Yüzlerce Kadın Ritmi Yakaladı '14 Ev ve Asurlu Tüccarların Mahallesi Projesi’nde çalışmalar sürüyor Talas Kara Kışa Hazır Büyükşehir, Peyzaj Çalışmaları İle Kent Estetiğini Artıyor Kayseri’de Mustafa Kemal Paşa Bulvarı çalışması tüm hızıyla sürüyor Başkan Büyükkılıç'tan ERÜ'de Aşure İkramı TALAS'TA HAFTA SONU VERGİ MESAİSİ
×