Öğrencilerden ‘Milli Egemenlik’ temalı şenlik

Öğrencilerden ‘Milli Egemenlik’ temalı şenlik
Fatoş Büyükkuşoğlu İlkokulu 3/E sınıfı öğrencileri ve öğretmen Özlem Çınar Kebeşoğlu tarafından ‘Millî Egemenlik’ temalı Çocuk Şenliği düzenlendi. Şenlikte çeşitli dans gösterileri, semazen gösterisi ve Aşık ile Maşuk oyunu sergilendi.

Kayseri’de Fatoş Büyükkuşoğlu İlkokulu’nun 3/E sınıfı öğrencileri ve Sınıf Öğretmeni Özlem Çınar Kebeşoğlu ekibi tarafından ‘Millî Egemenlik’ temalı Çocuk Şenliği düzenlendi. Şenliğe;ilçe kaymakamları, il müdürleri, öğretmenler ve veliler katılım sağladı.
Etkinlik öncesi konuşma yapan Fatoş Büyükkuşoğlu İlkokulu Müdürü Dilaver Koçak, gösterinin hazırlanmasında emeği geçen Özlem Kebeşoğlu’nu, öğrencileri ve velileri tebrik ederek “Bizlere bu vatanı canları ve kanları pahasına emanet başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz” dedi.
Şenlikte Semazen gösterisi, Aşık ile Maşuk oyunu ve çeşitli dans gösterileri sergilenerek izleyicileri keyifli anlar yaşatıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri OSB’de Yagˆmur Suyu Bertaraf Kapasitesi 2 Katına C¸ıkarıldı Mimar Sinan 436. ölüm yıl dönümünde anılıyor 15 Temmuz Şehitleri: Kübra Doğanay ve Cennet Yiğit Kayseri protokolü şehit mezarlıklarını ziyaret etti 15 Temmuz Şehidi Kübra Doğanay’ın annesi Hikmet Doğanay: “Gururumuz acımızı bastırıyor” Kayseri OSB’de 21. Olağan Mali Genel Kurul Gerçekleştirildi Büyükşehir’den 15 Temmuz’a özel 'Milletin Zaferi' bisiklet turu 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK TRENİ YOLA ÇIKIYOR Erva Spor Okulları’nın 35’incisi açıldı ‘Boyçelik Erva Spor Okulları’ 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit’in hatıraları baba evinde ‘Anı Evi’ olarak yaşatılıyor Valilikte üç Aile Sağlığı Merkezi protokolü imzalandı TÜRKİYE’NİN UZAYDAKİ GARANTİSİ TÜRKSAT 6A TÜRKSAT 6A’DA GERİ SAYIM BAŞLADI YOLLARDA AKILLI ULAŞIM DEVRİMİ Milli maç, bayrak satışlarını artırdı Vatandaşlar geçmişin izlerini antikacıda buluyor Vali Gökmen Çiçek’le vatandaştan ‘yürekleri rahatlatan’ diyalog Yeni Ufuklar Derneği, Kayseri ve mülteci sorunu hakkında kamuoyu duyurusu yayınladı Erciyes A.Ş., Erciyes Dağı Bilim Okulu'nda 26 ilden öğrencileri zirvede buluşturdu Kayseri’de 3 kaymakamın görev yeri değişti Milli maç için düzenlenen dev ekran etkinlikleri iptal edildi Bakan Yerlikaya: “Provakatif paylaşım yapanlara göz açtırmayacağız” Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milletvekili Baki Ersoy mahalleliyi dinledi TÜRKSAT 6A AMERİKA’DA Kayseri Kariyer Merkezi, 1 ayda 305 kişiye iş imkânı sağladı
×