Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı

Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
Kayseri'de 24 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek olan Kayseri OSB Genel Kurulu öncesi sıcak saatler yaşanıyor.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın ilgili mahkeme kararlarına atıfta bulunarak Tahir Nursaçan'ın aday olamayacağını ilişkin OSB bölge müdürlüğüne gönderdiği yazının OSB tarafından Nursaçan’a tebliği de gerçekleşti.

 


Nursaçan’ın ilgili yazıya şerh koyarak almadığı ve adaylığını sürdüreceğini açıklaması sonrasında Cumhur İttifakı büyük ortağı AK Parti il yönetiminden bazı isimlerin yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile Tahir Nursaçan'a açık destek verdikleri görüldü.


AK Parti Kayseri İl Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Kabak ve Kadir Bayram, Murat Dur, Cumhur İttifakının desteklediği Mehmet Yalçın'ın aksine Tahir Nursaçan'a destek verdi.

Yapılan paylaşımlarla verilen desteğin bireysel olduğu ve parti il teşkilatının genel görüşünü yansıtmadığı kaydedildi.

 

MEHMET YALÇIN’A İTTİFAKTAN VE SANAYİCİDEN TEVECCÜH VAR

Yaklaşık 10 gün önce adaylığını açıklayan Mehmet Yalçın’ın MHP ve AK parti teşkilatları tarafından da destek gördüğü ve saha çalışmaları sırasında OSB sanayicisinin de büyük teveccühüyle karşılaştığı ifade edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×