Nursaçan vakıftan istifa etti!

Nursaçan vakıftan istifa etti!
Kayseri OSB’de yönetim kurulu başkanı olduğu yıllarda kurduğu vakıf ve bu vakıf üzerinden gerçekleşen işlemlerden dolayı eleştirilerin odağı haline gelen eski Başkan Tahir Nursaçan, vakıftaki tüm görevlerinden istifa etti.

Kayseri OSB eski yönetim kurulu başkanı Tahir Nursaçan, önemli bir karar aldı. Nursaçan kurduğu ‘Kayseri O.S.B. Eğitim Araştırma Geliştirme Dayanışma Vakfı İktisadi İşletmesi’ adlı vakıftaki tüm görevlerinden istifa etti.

Söz konusu vakıf, Ak Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş başta olmak üzere sanayicinin tepkisini çekmişti.

Vakıftaki görevlerinden istifasını, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Nursaçan şu ifadelere yer verdi:

Kayseri kamuoyu ve OSB sanayicileri, Nursaçan’ın istifasının ardından vakfın akıbeti konusunda nasıl bir adım atılacağını merak  etmeye başladı.

 

 

PAYLAŞ
GÖNDER
ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı Bakanlık kararını kabul etmeyen Nursaçan: “Adaylığımız devam etmektedir”
×