NNYÜ’de açılış ve tanışma programı düzenlendi

NNYÜ’de açılış ve tanışma programı düzenlendi
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde (NNYÜ) 2021-2022 eğitim-öğretim yılının başlaması sebebiyle Açılış ve Tanışma programı düzenlendi.

Yüz yüze eğitim için kapılarını yeniden açan NNYÜ’de hem üniversite hayatına yeni başlayan hem de pandemi sebebiyle kampüs ortamından uzak kalan öğrencilerin tanışma ve kaynaşmalarını sağlamak, üniversite ortamına ve çevreye uyumlarını kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen açılış ve tanışma programı orta bahçe kampüs alanında yapıldı. Programda öğrenci kulüplerinin ve öğrencilerin etkinliklere katılımı yoğun oldu. Açılış ve tanışma etkinliğinde çeşitli oyunlar oynandı, yarışmalar düzenlendi ve gösteriler yapıldı. Etkinliklerde keyifli ve eğlenceli zaman geçiren öğrenciler, Emniyet Müdürlüğü, AFAD gibi bazı kamu kurumları tarafından açılan stantlarda bilgilendirildiler. NNYÜ Kampüsünde kurulan Türk Kızılay’ı kan bağışı aracında öğrenciler kan bağışında da bulunarak örnek bir davranış sergilediler.

Gün boyu devam eden etkinlikler iki ayrı müzik grubunun birbirinden güzel konserleri ile sona erdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri’de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı Erciyes Teknopark 2020 yılı performans endeks sıralamasında 7’inci oldu BBS NİRVANA İLE YENİ BİR EĞİTİM MODELİ ERÜ, YÖKAK'dan Tam Akreditasyon Belgesi aldı ERÜ’de Yabancı Diller Yüksekokulu’nun Yenilenen Binası ve Bilgisayar Laboratuvarı Açıldı O rektör “Dünyanın en etkili bilim insanları” listesinde ERÜ’den 30 Öğretim Üyesi “En Etkili Bilim İnsanları” Listesinde Bilim Kahramanları Derneği’nden ERÜ’ye Ödül Öztemur, “Öğrencilerin ve velilerin eğitim gördükleri kurumlarına güvenmeleri çok önemli” NNYÜ’de açılış ve tanışma programı düzenlendi Kalkan: Okulların personel ihtiyacı karşılanmalı, okul bazlı ödenek tahsisine geçilmelidir ERÜ’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Ödül AGÜ Mimarlık’tan Çocuk Atölyesi Durgun, başarılı öğrencileri ödüllendirdi Melikgazi'de İbrahim Kendiroğlu İlkokulu'nun Temeli Atıldı ERÜ’ye TÜBA’dan Ödül Danışmanım.Org Kurum memnuniyet testlerini uygulamaya devam ediyor Veli isyanı!.. ERÜ Diş Hekimliği Fakültesi 12. Dönem mezunlarını verdi ERÜ’de Feyyaz Selçuk San Adalet Meslek Yüksekokulu’nun Temeli Atıldı Vaka nedeniyle tatil edilen hiçbir okul yok İlköğretim Haftası’nda okul zilini Vali Günaydın çaldı Tomarza'da ilköğretim haftası coşkusu 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapılacak Aydın Kalkan: Eğitimin verimliliği için sorunlar zamanında çözülmelidir
×