NNYÜ ile KAYSO arasında protokol imzalandı

NNYÜ ile KAYSO arasında protokol imzalandı
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) ile Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) arasındaki iş birliğini teşvik etmek amacıyla protokol imzalandı.

NNYÜ Rektör YardımcısıProf. Dr. Erkan Köse ile KAYSO Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Tartuk tarafından Rektörlük Toplantı Salonunda imzalanan protokol, NNYÜ ile KAYSO üyesi işletmeler arasındaki iş birliğini teşvik etmeyi amaçlıyor. Protokol kapsamındaayrıca,KAYSO mensupları ÜniversiteninSağlık Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsünde indirimli olarak eğitim görebilecekler. 

NNYÜRektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Köse, protokole ilişkin yaptığı açıklamadaüniversitelerin temel amaçlarından birinin sanayinin ihtiyaç duyduğu insan gücünü yetiştirmek olduğunu belirterek üniversite-sanayi iş birliğinin arttırılması amacıyla bu tür girişimleri önemsediklerini söyledi. KAYSO Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Tartuk ise Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin Kayseri sanayisinin gelişimine çok önemli katkılar sağlayan eğitim kurumlarından birisi olduğunu ve iş birliğinin her alanda artarak devam ettirilmesi gerektiğini ifade etti.  

PAYLAŞ
GÖNDER
ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş Bilal Erdoğan, “Gönül istiyor ki imam hatipli sporcularımız olimpiyatlarda bayrağı göndere çeksin” Evlatlarına sahip çık Kayseri! Pelin Çift: “Vatandaşlarımız kıymetli, tarihi eşyalarını müzelere bağışlayabilirler” Yaşayan Tarih Müzesi açılışı gerçekleştirildi Yahyalı ERVA Spor Okulu açıldı Kayserililer Gençlik Koşusu’nda buluşuyor CZN Burak hayatını kaybeden Turan için aileye taziye ziyaretinde bulundu TÜRKSAT 6A’YA YENİ LOGO
×