Reklamı Kapat

Narin: Vatandaş isyan ediyor, iktidar helallik peşinde

Narin: Vatandaş isyan ediyor, iktidar helallik peşinde
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin içinden çıkılmaz hale gelen pandemi yasakları ve kısıtlamaları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Önder Narin,  “Vatandaş artık yeter diyor ve isyan edecek boyuta geldi, iktidar ise hâlâ helallik peşinde” dedi

 


Narin açıklamalarına şu şekilde devam etti:

 

“Adına adalet ekleyen iktidar partisi adaletin gereğini yapamadığı gibi kalkınma da da başarısız olmuş devletten ekstra hiçbirşey beklemeyen esnaf , işçi kesimini yok etmiştir. Zenginin daha zengin fakirin daha fakir olduğu bu iktidar döneminde orta direk yok olmuştur. Çalışarak kazanmaktan başka hiçbir isteği olmayan kesim görmezden gelinmiş , çalışma hakkı elinden alındığın da da iktidar kör sağır dilsiz kesilmiştir. Kamusal alanda çalışan insanlar maaşlarını eksiksiz alırken çalışmadığı zaman geliri olmayan insanlar yokluğa mahkum edilmiştir. Ey iktidar bu ülke de sadece memur , sadece yandaş iş adamlarınız yok. Bu ülkede günlükçü , yevmiyeci , esnaf ve işçide var. İktidara gelirken yaptığınız simit çay hesabını yapan hala birçok insan var. Sizlere yıllarca destek veren , ne istedinizde vermedik diyen milyonlarca kitle var. Şimdi bu insanlar yumruğunu masaya vura vura yeter artık diyor. Şimdi masaya vurdukları yumrukları seçim zamanı geldiğinde oy pusulasına vurulan mühürler olarak karşınıza gelecektir. Korktuğunuz son kaçınılmazdır.

İktidardan beslenen yandaş ve makam mevki sahibi siz siyasetçiler ve ayrıcalıklı zümre haksızlığı ve adaletsizliğe seç çıkarmadığınız için bunun bedelini ağır ödeyeceksiniz. Sizler sesinizi çıkarmayan korkak insanlarsınız. Kapalı kapılar arkasında eleştirdiğiniz partinizin sabun köpüğü gibi yok olup gittiğini görüyorsunuz. Şimdi mevcut pozisyonunuzu korumak için çırpınsanızda bu beyhudedir.

İktidara kızıp oy vermeyecek olanlar makam ve rant peşinde koşan iktidar ortağınada oy vermeyecektir. Kurdum diye caka satanların kedi gibi pustuğunu bu millet görmektedir. İktidar yandaşı olmak sizide kurtaramayacaktır.

Sorumlu muhalefetten yoksun, elebaşlarları ile iş tutan memlekette çakılı çivisi dahi bulunmayan ana muhalefette hüsrana uğrayacak ülke batıyor olsa da iktidar nasip olmayacaktır. Halkın gönlünde yeri olmayanın devlet yönetiminde de yeri olmayacaktır.

İş bitirme belgesi cebinde olan , milli görüşün tek temsilcisi nezaket ve milli manevi duruşun simgesi bir ERBAKAN yola çıkmış ve gelmektedir. Ülkenin ve ümmetin refahı için kafa yoran iktidara geldiğinde yapacaklarına dair proje yürüten şehir şehir köy köy gezip halkı dinleyen halkın içinden olan 94 ruhunu yüreğinde taşıyan ERBAKAN ı bu millet bağrına basacaktır. Bizler YENİDEN REFAH PARTİSİ teşkilatları olarak bu içinden çıkılmaz ve yönetilemez hale gelen devlet yönetimine talibiz ve hazırız. Ülkenin sorunlarını biliyor ve şimdiden çözümler üretiyoruz. Bu millet yine ve YENİDEN REFAH diyecektir.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Fatih Erbakan: Asıl itibar vatandaşın refah seviyesidir! İYİ PARTİ BÜNYAN İLÇE BAŞKANI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ CHP’li Arık doktor istifalarına dikkat çekti Fatih Erbakan'dan 'Paris İklim Anlaşması' uyarısı BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü Erbakan'dan 10 Büyükelçiye 'Osman Kavala' tepkisi: İkiyüzlülük! MHP esnafın şikayetlerini dinledi İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı İYİ PARTİLİ ATAŞ: HER 3 GENCİMİZDEN 1’İ İŞSİZ! MHP’li Özdemir: Bünyan’a Açık Hava Müzesi Kurulmalıdır Özhaseki: Sorunların çözümü yine AK Parti’dir Özhan: Ay Çekirdeğinde ve Kabak Çekirdeğinde "Kayseri" Marka olmalı Yeniden Refah Partisi ilk seçimde sandıklardan yanardağ gibi patlayacak! Milletvekili Dursun Ataş, hangi bakandan sorularına yanıt istedi? “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir” Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü ÇETİN ARIK: “ARTIK MİLLET SİZİN FATURALARINIZI ÖDEMEKTEN BIKTI” 83 milyonun hakkını 3-5 insana yedirtmeyeceksiniz Meral Akşener'den Yeniden Refah lideri Fatih Erbakan'a ziyaret! Dursun Ataş: İktidar sorunlara çözüm üretmek yerine sadece izliyor Fatih Erbakan: Asıl mesele sistem değil zihniyet meselesi Davutoğlu: "Türkiye'de kriz var" Son seçim anketinde sürpriz var! İYİ Partili Yücel: “Mutfakta ateş var”
×