Reklamı Kapat

Narin: Vatandaş isyan ediyor, iktidar helallik peşinde

Narin: Vatandaş isyan ediyor, iktidar helallik peşinde
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin içinden çıkılmaz hale gelen pandemi yasakları ve kısıtlamaları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Önder Narin,  “Vatandaş artık yeter diyor ve isyan edecek boyuta geldi, iktidar ise hâlâ helallik peşinde” dedi

 


Narin açıklamalarına şu şekilde devam etti:

 

“Adına adalet ekleyen iktidar partisi adaletin gereğini yapamadığı gibi kalkınma da da başarısız olmuş devletten ekstra hiçbirşey beklemeyen esnaf , işçi kesimini yok etmiştir. Zenginin daha zengin fakirin daha fakir olduğu bu iktidar döneminde orta direk yok olmuştur. Çalışarak kazanmaktan başka hiçbir isteği olmayan kesim görmezden gelinmiş , çalışma hakkı elinden alındığın da da iktidar kör sağır dilsiz kesilmiştir. Kamusal alanda çalışan insanlar maaşlarını eksiksiz alırken çalışmadığı zaman geliri olmayan insanlar yokluğa mahkum edilmiştir. Ey iktidar bu ülke de sadece memur , sadece yandaş iş adamlarınız yok. Bu ülkede günlükçü , yevmiyeci , esnaf ve işçide var. İktidara gelirken yaptığınız simit çay hesabını yapan hala birçok insan var. Sizlere yıllarca destek veren , ne istedinizde vermedik diyen milyonlarca kitle var. Şimdi bu insanlar yumruğunu masaya vura vura yeter artık diyor. Şimdi masaya vurdukları yumrukları seçim zamanı geldiğinde oy pusulasına vurulan mühürler olarak karşınıza gelecektir. Korktuğunuz son kaçınılmazdır.

İktidardan beslenen yandaş ve makam mevki sahibi siz siyasetçiler ve ayrıcalıklı zümre haksızlığı ve adaletsizliğe seç çıkarmadığınız için bunun bedelini ağır ödeyeceksiniz. Sizler sesinizi çıkarmayan korkak insanlarsınız. Kapalı kapılar arkasında eleştirdiğiniz partinizin sabun köpüğü gibi yok olup gittiğini görüyorsunuz. Şimdi mevcut pozisyonunuzu korumak için çırpınsanızda bu beyhudedir.

İktidara kızıp oy vermeyecek olanlar makam ve rant peşinde koşan iktidar ortağınada oy vermeyecektir. Kurdum diye caka satanların kedi gibi pustuğunu bu millet görmektedir. İktidar yandaşı olmak sizide kurtaramayacaktır.

Sorumlu muhalefetten yoksun, elebaşlarları ile iş tutan memlekette çakılı çivisi dahi bulunmayan ana muhalefette hüsrana uğrayacak ülke batıyor olsa da iktidar nasip olmayacaktır. Halkın gönlünde yeri olmayanın devlet yönetiminde de yeri olmayacaktır.

İş bitirme belgesi cebinde olan , milli görüşün tek temsilcisi nezaket ve milli manevi duruşun simgesi bir ERBAKAN yola çıkmış ve gelmektedir. Ülkenin ve ümmetin refahı için kafa yoran iktidara geldiğinde yapacaklarına dair proje yürüten şehir şehir köy köy gezip halkı dinleyen halkın içinden olan 94 ruhunu yüreğinde taşıyan ERBAKAN ı bu millet bağrına basacaktır. Bizler YENİDEN REFAH PARTİSİ teşkilatları olarak bu içinden çıkılmaz ve yönetilemez hale gelen devlet yönetimine talibiz ve hazırız. Ülkenin sorunlarını biliyor ve şimdiden çözümler üretiyoruz. Bu millet yine ve YENİDEN REFAH diyecektir.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki, Suriyeliler konusunda yeniden konuştu Arık’tan Özhaseki’ye “Suriyeliler Giderse Sanayi Batar” Yanıtı Özhaseki, Develi'de yerel yönetimler istişare toplantısı yaptı İYİ Partili Kazım Yücel, Suriyeliler konusunda açtı ağzını yumdu gözünü Fatih Erbakan'dan 'Tunus' açıklaması: Darbenin arkasında dış güçler var Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı
×