Muharrem İnce 14 Ocak’ta Kayseri’de

Muharrem İnce 14 Ocak’ta Kayseri’de
Kayseri’ye gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirecek olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Kayseri programı belli oldu.

Kayseri’de esnaf gezecek ve Develi ilçe başkanlığının açılısını gerçekleştirecek olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 14 Ocak Cuma günü Kayseri’de olacak. Sabah saatlerinde basın toplantısı düzenleyecek olan İnce, toplantının ardından Talas’ı ziyaret edecek. Cuma namazı Kalem Kırdı Camii’nde kılınacak. Namaz sonrasında Kapalı Çarşı esnafını ziyaret edecek. Ziyaretlerden sonra ise Develi’ye geçerek Develi İlçe Başkanlığı’nın açılışını gerçekleştirecek. Açılıştan sonra ise Ankara’ya geri dönecek.
Gerçekleşecek olan programın konum ve saatleri ise şu şekilde:
09.30 Kayseri girişi Muharrem İnce’yi ve konvoyu karşılama
10.30 THE EM’AR Otel basın toplantısı.
11.30 Talas esnaf ve vatandaş ziyaretleri
12.45 Seyyid Burhanettin Türbesi ziyareti ve Kalem Kırdı Camii cuma namazı.
13.30 Düvenönü ve Kapalı Çarşı ziyareti.
14.30 Develi’ye geçiş
16.00 Develi İlçe Başkanlığı açılış ve Develi gezisi.
17.00 Ankara’ya çıkış.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gelecek Partisi’nden üçüncü ittifak açıklaması İYİ Partili Ataş: “Cumhur ittifakı eridikçe de inatlaşıyor” Ödenek sorunu yaşanan havaalanı terminal binası için Mustafa Elitaş devrede KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türkiye sayesinde varlığımızı sürdürebildik” Halaçoğlu'ndan öneri: Esed af çıkardı, Suriyelileri gönderin oyları kazanın BBP’li Çevrim: “Yolların açılmasını sağlamak belediyelerin asli görevi” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, korona virüse yakalandı. CHP’li Orhan: “Doğal afetler üzerinden siyaset olmaz” Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap: Çok iyi biliriz sizin halk belediyeciliğinizi Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Birtane’den Gaffar Okkan için tepki çeken sözler İYİ Partili Yücel: Kayseri sanayisi şarteli kapandı Başkan Çopuroğlu’ndan Sedef Kabaş’a sert tepki Kazım Yücel: "Herkes yarına umutla bakmak istiyor" AK Parti Kayseri Milletvekili Atçı: "Doğalgaz fiyatlarında Avrupa’da en ucuz ülke Türkiye" Özhaseki: “Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı Erbakan iktidara yüklendi: Ne adalet kaldı ne kalkınma!
×