Reklamı Kapat

mobilyadostu.com’dan üretici firmalara çağrı!

mobilyadostu.com’dan üretici firmalara çağrı!
mobilyadostu.com’dan yapılan açıklama şu şekilde;

Ulusal ve uluslar arası mobilya sektörüne mobilyadostu.com e-ticaret platformu adıyla giriş yapmamız durumunda, anlaşma sağladığımız fabrikalar ile 81 il genelinde geniş kapsamlı reklam girişimi yaptık. Yaptığımız reklamlarla bireysel kitlenin mobilya alım gücünü sağlamak ve 81 il genelindeki mağazalara müşteri desteği, ve ücretsiz reklam sağlayarak destek verdik. İlerleyen süreçte Pazar analizi yaparak sitemizin yönünü yurtdışı toptan mobilya satış sitesi olarak, değiştirmemiz durumunda destek veren üretici firmamız ile tüm ekibimiz en iyi şekilde hizmet vermek için çalışma yaparken 200 ülkede çok hızla gelişen bir reklam portföyüne sahip olup mobilya mağazası tanıdık.

Mobilyadostu.com Dünya genelinde çok büyük reklam portföyü olmakla birlikte 200 ülkede görüşme yaptığımız mağazalar ile kendimizi her alanda geliştirip en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Mobilya sektöründe ileriye dönük yatırım yapmak, firma adını markalaştırmak ve dünya genelinde en iyi şekilde hizmet vermek isteyen “ üretici “ firma arayışımız vardır. Yurtdışı mobilya mağazalarımız ile tüm müşterilerimize hizmet verecek, istenilen ürünü üretim sağlayacak ve sürümden kazanç ile Türkiye ekonomisine katkı sağlayarak ve ihracatı tek sefer değil, sürekli yapacak firmaya ihtiyacımız vardır.

Mobilyadostu.com Sitemizin bir diğer alanda yurtdışı mobilya mağazalarına toptan ürün satış yapması durumunda satış yaptığı mağazaya her alanda  “ ücretsiz “ reklam desteği ve müşteri desteği sunmaktadır. Sitemiz ile birleşmek isteyen kurumsal vb özel mobilya üretici firmasından herhangi bir talebimiz yoktur. Aksine müşterilerinizi paylaşacağımız ortak iş yapacağımız firmanın dünya genelindeki reklamını hiçbir masraf yansıtmadan biz sağlayacağız.

İletişim Teklif Mail Adresi: info@mobilyadostu.com

İlgili Kişi: Burak Kaygısız

PAYLAŞ
GÖNDER
×