MİMER hizmetin adı, çözümün merkezi

MİMER hizmetin adı, çözümün merkezi
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2017 yılı Ocak ayında hizmete sunulan Melikgazi İletişim Merkezi’nin 2019 yılının sonunda gerçekleştirdiği hizmet ve etkinlikler ile adeta çözümün adresi olduğunu söyledi.

2019 yılında birimlere gelen talep, istek, bilgi alma, şikayet ve yönlendirme gibi birçok başvurunun ilgili birimler vasıta ile çözüme ulaştırıldığını belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Bilgi İşlem Müdürlüğümüz bünyesinde kurulan Melikgazi İletişim Merkezi çok başarılı bir çalışmayı gerçekleştirdiği gibi birçok belediye ve yerel yönetimlerce örnek alınmış, iradeciler tarafından gezilmiş ve çalışma yönetmeliği istenmiştir çünkü Melikgazi yaparsa iyisini yapar. Melikgazi İletişim Merkezi 2017 yılında faaliyete geçmesine rağmen bugüne kadar 256 bin başvuru işlemini gerçekleştirerek, belediye birimlerin büyük hizmetini adeta tek başına sırtlanmıştır. En fazla başvuru imar birimi olurken, çevre koruma, ulaşım müdürlüklerine başvuruda bulunulmuş olup; iş ve işlemler yerine getirilerek çözüm odaklı belediyecilik sergilenmiştir” dedi.
Araştırma ve Geliştirme Müdürü Muhammed Zeki Soyak’ın birim müdürlüğüne sürekli iletişim merkezi hakkında bir sunum gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi İletişim Merkezine gelen vatandaşlara çay ikram edildiğini ve vatandaşların çaylarını yudumlarken işlemlerinin yerine getirildiğini sözlerine ekledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Başkan Palancıoğlu Türk Polis Teşkilatı'nın 175. yılını kutladı Bünyan Belediyesi yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor Başkan Palancıoğlu: "Taşlara hayat veren el Mimar Sinan" Yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına vatandaş desteği Başkan Çolakbayrakdar, “İhtiyaç Duyulan Her Alanda Tüm İmkanlarımızı Seferber Ettik” Başkan Yalçın kırsalda hijyen çantası dağıttı Milli Eğitim Sağlık Çalışanlarına Kucak Açtı Sokak hayvanları düzenli olarak besleniyor Melikgazi'de salgına rağmen sokak hayvanları unutulmadı Başkan Palancıoğlu pazar yerinde korona virüs önlemlerini denetledi, alışveriş yaptı Kocasinan Belediyesi'nden Salgınla Mücadeleye Maske Desteği Bünyan Belediyesi parkları dezenfekte ediyor Ölüme terk edilen yavru köpeklere Develi Belediyesi sahip çıktı Başkan Çolakbayrakdar, Meclis Üyeleriyle Telekonferans İle Bir Araya Geldi Melikgazi'de taşınmazlara ait ekspertiz işlemlerinizi artık e-Belediyeden yapabilabiliyor Bünyan Belediyesi esnaflara ücretsiz maske dağıtıyor BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN 'SİGARAYI BIRAKIN' ÇAĞRISI Melikgazi 'de semt pazar yerleri dezenfekte ediliyor Başkan Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımızın Taleplerini En Hızlı Şekilde Yerine Getiriyoruz” Melikgazi Belediyesi esnafa maske dağıttı Pazar Yeri Genelgesi’ne Talas’ta Sıkı Kontrol Develi'de 9 tır dolusu un ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı Bünyan Belediyesi vatandaşların araçlarını ücretsiz dezenfekte ediyor Melikgazi Belediyesi 15 ekip ve 10 araçla 7/24 dezenfekte yapıyor Kocasinan Belediyesi pazar yerlerine yönelik ek tedbirler aldı
×