Reklamı Kapat

Mimarsinan Kurban Pazarı alt ve üst yapı ile Kurban Bayramı'na hazır

Mimarsinan Kurban Pazarı alt ve üst yapı ile Kurban Bayramı'na hazır
100 bin metrekare alanda, vatandaşların ve esnafların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kurban pazarını ilçeye kazandıran Melikgazi Belediyesi alana konforlu ulaşım için asfalt çalışmasına başladı.

2.5 kilometrelik yolda çalışmaların başladığını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Mimarsinan bölgesinde yeni yaptığımız kurban pazarı alanında yapılan yol çalışmasını yerinde inceliyoruz. Vatandaşımızın konforu ve nitelikli hizmet alması için Melikgazi Belediyesi olarak elimizden geleni yapıyoruz. Mimarsinan bölgesindeki kurban pazarı alanımızda çalışmalar devam ediyor. Burada 100 bin metrekare alanda büyük bir kurban pazarı hazırlandı. Buradaki kurban pazarında satış yapacak esnafımız da yerlerini yerleşiyor. Alana tam 3500 ton asfalt seriyoruz. Giriş ile ilgili yönlendirme levhalarımızda takılacak. Kurban Bayramı için sizleri buraya bekliyoruz. Burada kurban kesimleri yapılacak yerleri de hazırlanıyor. Tüm esnafımızın büyükbaş ve küçükbaş hayvanı rahatlıkla satması için burada güzel bir yer yer yapmış olduk. Kurban pazarı sabit olarak bundan sonra burada devam edecek. Hayırlı olsun" dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
BÜNYAN BELEDİYESİNE BÜYÜK ÖDÜL Çolakbayrakdar, “Sevdamız; daha yeşil Kocasinan ve Kayseri” Ali Dağı’na Cumhuriyetin yaşı nakışlandı Hacılar’da 152 kentsel dönüşüm dairesinin daha temeli atılıyor Başkan Çolakbayrakdar’dan dönüşümle Seyrani’ye yeni bir çehre, Kayseri’ye yepyeni bir bölge ORUÇREİS KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ’NDE İLK İMZALAR ATILDI Talas Cumhuriyet Bayramını okuma etkinlikleriyle kutlamaya başladı KOCASİNAN’DA UĞUREVLER AİLE SAĞLIK MERKEZİ AÇILDI Çolakbayrakdar, “Dikilen Her Bir Ağaç, Geleceğe Bırakılan Mirastır” Vali Günaydın ve Başkan Büyükkılıç’tan “Pınarbaşı” çıkarması Kocasinan’dan yüzde 25 peşin, 12 ay taksitli yatırım fırsatı Kocasinan’Da Gaziler, Şanlıurfa yolcusu 5 bin kilometreden bu makine için geldiler! Çolakbayrakdar, “Şehirden Kırsala Doğru Göçü Sağlayacak Çalışmalar Yürütüyoruz” Talas okullarında ‘çocuk şenliği’ devam ediyor TALAS’IN PARKLARINI KEDİ VE KUŞ EVLERİ SÜSLÜYOR Doğaya ve çevreye değer veren Kocasinan, her mevsim rengarenk Hayırsever belediye!.. Kocasinan’ın restore ettiği 2 asırlık Jandarma Konağı gün sayıyor ÇOLAKBAYRAKDAR, “ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” TALAS BELEDİYESİ’NİN MERA HASSASİYETİ… Başkan Yalçın, yine hayır duası aldı Kocasinan’dan erkeklere özel tesis! Talas’ta asfalt çalışmaları hız kesmiyor Kocasinan Belediyesi’nden öğrencilere yönelik ahilik projesi yarışması
×