Milli maç, bayrak satışlarını artırdı

Milli maç, bayrak satışlarını artırdı
A Milli Futbol takımı, bu akşam Hollanda ile 2024 Avrupa Şampiyonası çeyrek final maçında karşılaşacak. Milli maç heyecanı, bayrak satışlarını da artırdı. Bayrak satıcısı Halil Erten, “Bayrak satışlarımız bugün milli takımımız yenerse patlama yapar, şu anda da iyi” dedi.

Kayseri’de milli maç heyecanı yaşanıyor. A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası çeyrek final maçında Hollanda ile bu akşam saat 22:00’da karşı karşıya gelecek. Milli maç heyecanı sebebiyle bayrak satıcılarının iş yoğunluğu da arttı. Bayrak satıcısı Halil Erten, maç günü olduğu için Türk Bayrağı satışlarının arttığını ifade etti. Erten, “Yaz sezonlarında biz buradayız, gurbetçi sezonu oluyor bayraklarımız satılıyor işlerimiz iyi. Bayraklarımıza vatandaşlarımızın ilgisi iyi özellikle gurbetçi vatandaşlarımızın daha çok ilgisi var. Bayrak satışlarımız bugün milli takımımız yenerse patlama yapar, şu anda da iyi. Bayrak fiyatlarımız 150 liradan 450 liraya kadar çıkıyor. Maç günü olduğu için şu anda vatandaşlarımızın daha çok ilgisi var. Milli maç turunda Hollanda’yı inşallah yeneriz, Türkiye coşkusuna bürünürüz zannediyorum” diye konuştu.

Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonada son 8 takım arasına kalan Türkiye, Hollanda’yı da geçerek yarı finale yükselmeyi hedefliyor. Başkentte yer alan Berlin Olimpiyat Stadı’ndaki maç, TSİ 22.00’de başlayacak.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri OSB’de Yagˆmur Suyu Bertaraf Kapasitesi 2 Katına C¸ıkarıldı Mimar Sinan 436. ölüm yıl dönümünde anılıyor 15 Temmuz Şehitleri: Kübra Doğanay ve Cennet Yiğit Kayseri protokolü şehit mezarlıklarını ziyaret etti 15 Temmuz Şehidi Kübra Doğanay’ın annesi Hikmet Doğanay: “Gururumuz acımızı bastırıyor” Kayseri OSB’de 21. Olağan Mali Genel Kurul Gerçekleştirildi Büyükşehir’den 15 Temmuz’a özel 'Milletin Zaferi' bisiklet turu 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK TRENİ YOLA ÇIKIYOR Erva Spor Okulları’nın 35’incisi açıldı ‘Boyçelik Erva Spor Okulları’ 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit’in hatıraları baba evinde ‘Anı Evi’ olarak yaşatılıyor Valilikte üç Aile Sağlığı Merkezi protokolü imzalandı TÜRKİYE’NİN UZAYDAKİ GARANTİSİ TÜRKSAT 6A TÜRKSAT 6A’DA GERİ SAYIM BAŞLADI YOLLARDA AKILLI ULAŞIM DEVRİMİ Milli maç, bayrak satışlarını artırdı Vatandaşlar geçmişin izlerini antikacıda buluyor Vali Gökmen Çiçek’le vatandaştan ‘yürekleri rahatlatan’ diyalog Yeni Ufuklar Derneği, Kayseri ve mülteci sorunu hakkında kamuoyu duyurusu yayınladı Erciyes A.Ş., Erciyes Dağı Bilim Okulu'nda 26 ilden öğrencileri zirvede buluşturdu Kayseri’de 3 kaymakamın görev yeri değişti Milli maç için düzenlenen dev ekran etkinlikleri iptal edildi Bakan Yerlikaya: “Provakatif paylaşım yapanlara göz açtırmayacağız” Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milletvekili Baki Ersoy mahalleliyi dinledi TÜRKSAT 6A AMERİKA’DA Kayseri Kariyer Merkezi, 1 ayda 305 kişiye iş imkânı sağladı
×