Milletvekili Cıngı: “İsrail’i cinayet mafyası olarak tarif ediyorum”

Milletvekili Cıngı: “İsrail’i cinayet mafyası olarak tarif ediyorum”
Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından ‘Nöbetçi Vekil’ uygulaması yapıldı. Uygulama kapsamında konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı; “Türkiye ve İslam ülkeleri olarak içimizdeki yangın hala sönmedi. İsrail Gazze’de çoluk çocuk yaşlı demeden katliamını sürdürüyor bu maalesef kepimizin içini yakıyor” dedi.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı ‘Nöbetçi Vekil’ uygulaması kapsamında bir araya geldi. Uygulamaya; AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, AK Parti il başkan yardımcıları ve parti temsilcileri katıldı. Uygulamada, ilerleyen süreçlerde faaliyete geçirilecek plan ve projeler konuşuldu.

 


Konuşmalarına İsrail’in Gazze’de yapmış olduğu soykırımı kınayarak başlayan AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı; “Hala 7 Ekimde başlayan İsrail’in Gazze soykırımı devam ediyor. Ben İsrail’i cinayet mafyası olarak tarif ediyorum. Türkiye ve İslam ülkeleri olarak içimizdeki yangın hala sönmedi. İsrail Gazze’de çoluk çocuk yaşlı demeden katliamını sürdürüyor bu maalesef kepimizin içini yakıyor” dedi.

Öte yandan nöbetçi vekil uygulamasının siyaset halk arasındaki iletişimi güçlendirdiğini de dile getiren AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı; “AK Parti’nin Türk siyasi hayatına getirmiş olduğu nöbetçi milletvekili uygulamamız yeni dönemde bütün hızıyla devam ediyor. Her hafta bir milletvekilimiz Kayseri il teşkilatımızda problemleri olan, şehre dair fikir fikirleri ve projeleri olan bazı vatandaşlarımızı dinleyerek onlara çözüm üretmeye çalışıyoruz bu hem siyaset halk arasındaki iletişimi de kuvvetlendiriyor. İnşallah bugün yine vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz ve şehrimizle alakalı kendileriyle alakalı veya uygulanan bir haksızlık varsa düşüncelerini alacağız ve çözüm üretmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Arıkan, “Kayseri’nin kangren haline gelmiş sorunları var” DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı Saadet Partisi’nden Boykot Duvarı Timuçin, “Sadece görevimden affımı istedim" Arıkan: “Merhum Demirel’in 'Dün dündür, bugün bugündür.' Cümlesinin Varisi AK Parti Olmuştur” “Organize sanayi bölgesinde aylık 50 bin lira maaş alan kaynakçı var” Ataş, “Türkiye dünyanın en fazla sığınmacı bulunduran ülkesi konumuna gelmiştir” Milletvekili Ataş, “Bu sistem bizi ittifaka zorladı” Özdemir: Türkiye yalnızca kendi gündemine hapsolan bir ülke değildir Çopuroğlu kararlı: Yivsiz tüfeklerin satışı zorlaştırılacak CHP’li Niyazi Ünalmış: “AK Parti, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Belediye Başkanlığı aday adaylığı için yaklaşık 50 başvuru var” Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak” Milletvekili Ataş: Mobilyacılık sektörünün finansmana erişim hususunda ciddi sıkıntılar bulunmakta Özhaseki, “Türkiye’deki bütün şehirlere dikkat edin son 20 senedir eli yüzü açığa çıkmıştır” Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız” Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu Arıkan Sordu: “Kayseri’ye Hızlı Tren Ne Zaman Gelecek" İYİ Partili Erhan Özhan, “Kırsal nüfusumuz git gide azalıyor” CHP’Lİ Özgür Özer, “Kayseri’de trafik akışkanlığından bahsetmek mümkün değil” Elitaş, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz” MHP’li meclis üyesi Bayrak, İncesu Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu Saadet Partisi Melikgazi Divan Toplantısı yapıldı Kayıp 11 denizciye ilişkin Milletvekili Çopuroğlu mecliste açıklamalarda bulundu
×