Milletvekili Cıngı: “İsrail’i cinayet mafyası olarak tarif ediyorum”

Milletvekili Cıngı: “İsrail’i cinayet mafyası olarak tarif ediyorum”
Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından ‘Nöbetçi Vekil’ uygulaması yapıldı. Uygulama kapsamında konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı; “Türkiye ve İslam ülkeleri olarak içimizdeki yangın hala sönmedi. İsrail Gazze’de çoluk çocuk yaşlı demeden katliamını sürdürüyor bu maalesef kepimizin içini yakıyor” dedi.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı ‘Nöbetçi Vekil’ uygulaması kapsamında bir araya geldi. Uygulamaya; AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, AK Parti il başkan yardımcıları ve parti temsilcileri katıldı. Uygulamada, ilerleyen süreçlerde faaliyete geçirilecek plan ve projeler konuşuldu.

 


Konuşmalarına İsrail’in Gazze’de yapmış olduğu soykırımı kınayarak başlayan AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı; “Hala 7 Ekimde başlayan İsrail’in Gazze soykırımı devam ediyor. Ben İsrail’i cinayet mafyası olarak tarif ediyorum. Türkiye ve İslam ülkeleri olarak içimizdeki yangın hala sönmedi. İsrail Gazze’de çoluk çocuk yaşlı demeden katliamını sürdürüyor bu maalesef kepimizin içini yakıyor” dedi.

Öte yandan nöbetçi vekil uygulamasının siyaset halk arasındaki iletişimi güçlendirdiğini de dile getiren AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı; “AK Parti’nin Türk siyasi hayatına getirmiş olduğu nöbetçi milletvekili uygulamamız yeni dönemde bütün hızıyla devam ediyor. Her hafta bir milletvekilimiz Kayseri il teşkilatımızda problemleri olan, şehre dair fikir fikirleri ve projeleri olan bazı vatandaşlarımızı dinleyerek onlara çözüm üretmeye çalışıyoruz bu hem siyaset halk arasındaki iletişimi de kuvvetlendiriyor. İnşallah bugün yine vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz ve şehrimizle alakalı kendileriyle alakalı veya uygulanan bir haksızlık varsa düşüncelerini alacağız ve çözüm üretmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor” Erbakan: “Kayseri’de 100’e yakın AK Partili Yeniden Refah Partisi’ne Katılacak" Özdemir: “Çağrı karşılıksız kalmayacaktır” Bakan Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile Pınarbaşı'ya Çıkarma Yaptı Bağcıoğlu ve Genç, ‘Şehit Komandolar Durağı’nda… Bahçeli, “Menduh Uzunluoğlu ile Pınarbaşı ilçemiz yola devam diyecektir” MHP’li Özdemir’den Pınarbaşı’na 2 ayrı müjde! MHP: Yavaş, Pınarbaşı’nda Umduğunu Bulamadı CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın nüfusu azaldı” Mansur Yavaş’tan Başkan Büyükkılıç’a gönderme CHP’li Özgür Özer: “Vatandaşın yanında olan başkanlar yerel seçimleri kazandı” Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti
×