Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak”

Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak”
Yerel seçimlerin öneminden bahseden AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler; “Yerel seçimlere hazırlanıyoruz bu konu bizim için çok önemli çünkü Türkiye yüzyılı iddiamızın gerçekleşmesi için yerel seçimler bir dönüm noktası olacak. Bu iddiada şehirlerin kalkınma ivmesi, güçlenmesi, iyi yönetilmesi bizim için çok önemlidir” dedi.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı ‘Nöbetçi Vekil’ uygulaması kapsamında bir araya geldi. Uygulamaya; AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, AK Parti Milletvekili Fatih Üzüm, AK Parti il başkan yardımcıları ve parti temsilcileri katıldı. Uygulamada, ilerleyen süreçlerde faaliyete geçirilecek plan ve projeler konuşuldu.

Yerel seçimlerin öneminden bahseden AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler; “Yerel seçimlere hazırlanıyoruz bu konu bizim için çok önemli çünkü Türkiye yüzyılı iddiamızın gerçekleşmesi için yerel seçimler bir dönüm noktası olacak. Bu iddiada şehirlerin kalkınma ivmesi, güçlenmesi, iyi yönetilmesi bizim için çok önemlidir” dedi.

Öte yandan Endonezya ile ilişkilerin turistik açıdan öneminden de söz eden AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler; “Uzak doğu ve Asya ile yapılan görüşmeler ve birlikler de önemli çünkü dünyanın geleceğinde bu bölgelerle ilgili çalışmalar yer alıyor dünyanın dengesi oraya doğru gidiyor. Endonezya 280 milyon nüfuslu güçlü bir ülke ve Türkiye’de en çok bildikleri yer Kapadokya, Kapadokya’ya da oradan bir hayli de turist geliyor. Aslında hedefimiz önümüzdeki yıllarda bu turistlerin sayısını artırmak ve Kayseri’de bu turistleri ikame ettirmek. Biz de oradaki parlamenteri Erciyes’te ağırlamayı planlıyoruz. Mümkün olduğu kadar çok insan Kayserimizi bilsin, buraya bu bölgeye gelsin ve buranın güzelliklerini görsün istiyoruz soğanlı da bizim için çok önemli valimiz de soğanlıya büyük bir yatırım yapıyor bu bölgeleri tanıtmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal medyada paylaşılan çocuk fotoğraflarının tehlike arz ettiğini de belirterek vatandaşı uyaran AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler; “Lütfen çocuklarımızın fotoğraflarını dijitalde paylaşmayalım çocuklara yönelik suç işleyen çetelerde kullanım ve çocukların geleceklerini karartacak bir takım olaylara sebep verme ihtimali çok yüksek biz buradan uzmanların dilinden çocukların resimlerini, yüzlerini olduğu gibi paylaşmayın diye bir uyarıyı da aktarmış olalım” dedi.

Konuşmalarına Mimar Sinan’ı tanımak, anlamak ve Kayseri’yi bu konuda tanınan bir şehir haline getirmek için planladıkları projeden bahsederek devam eden AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler; “Kayseri’nin Mimar Sinan’ın doğduğu bir şehir olduğunu onun çağları aşan mimari dehasının altını çizmek ve bu noktada da şehri Mimar Sinan’ı tanıma, anlama noktasında merkez haline getirmek için bir çabanın içerisindeyiz” ifadelerinde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAZIM YÜCEL MEYDANDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ DEVA Partisi Kocasinan Başkan Adayı Türkmen, "Görmezden gelinen ulaşım sorununu biz çözeceğiz" Milletvekili Çopuroğlu, “Hızlı tren projesi bölge için önemli bir ulaşım ağı oluşturacak” Milletvekili Özsoy duyurdu: “Keleş Deresi’nde doğal afet ve taşkın hasarı onarımı yapılacak” Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler” CHP Kocasinan İlçe Başkanlığından Kocasinan Belediyesi’ne Slogan Tepkisi Yücel: “Vatandaşı makarna, mantıyla kandırmaya alıştılar” Gözütok, “Talas’a 7 gün 24 saat açık kalacak kreşler yapacağız” İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri Başkan Büyükkılıç 5 yıllık projelerini açıkladı Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim”
×