Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam”

Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam”
Pınarbaşı’nda tekrarlanacak olan Mahalli İdare Seçimi hususunda konuşan CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, “Zaten kazanmış olduğumuz bir seçimdi. Şimdiki yaptırdığımız anketlerde de aradaki oy farkı yüzde 10’un altına hiç düşmüyor, aradaki fark gittikçe büyüyor. Pınarbaşı’ndaki eksikliklere dair çözümleri üretiyoruz ve bu çözümleri Pınarbaşı halkıyla birlikte harekete geçireceğiz. Seçim sonuçlarından hiçbir şüphemiz yok; Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tamdır” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili ve TBMM Millî Savunma Komisyonu Üyesi Aşkın Genç, 2 Haziranda gerçekleştirilecek olan Pınarbaşı seçimleri tekrarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Pınarbaşı’ndaki saha çalışmalarının durmadan, aralıksız bir şekilde devam ettiğini ve 31 Mart akşamında yapılan sayımlarda oy farkının 300’e hiçbir zaman düşmediğini ifade ederek “Zaten kazanmış olduğumuz bir seçimdi. Şimdiki yaptırdığımız anketlerde de aradaki oy farkı yüzde 10’un altına hiç düşmüyor, aradaki fark gittikçe büyüyor. Deniz Yağan ve İlçe Başkanımızla birlikte köyleri, mahalleleri durmaksızın dolaşıyoruz. Bizim tek amacımız Pınarbaşı’na hizmet etmek, başka hiçbir gayemiz yoktur. Pınarbaşı’nı hak ettiği yere getireceğiz; öğretmen sayısında, alt yapılarda birçok eksiklikler var. Pınarbaşı’nın 60 köyün camisinde imam yok. Çalışanlar akşamları Pınarbaşı’nda kalmak istemiyorlar, ayrıca yeni istihdam olanakları da sağlanmıyor. Bizler bunlara dair çözümler üretiyoruz, bunları da Pınarbaşı halkıyla birlikte hayata geçireceğiz. Dolayısıyla seçim sonuçlarından hiçbir şüphemiz yok, Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×