Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım”

Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım”
Kayseri’de bir çocuğun Suriye uyruklu bir şahıs tarafından tacize uğradığı iddiası üzerine halk ayağa kalktı. Olayla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, “Provokasyonlara karşı çok dikkatli olmamız gerekiyor. Süreci yakından takip ediyoruz” dedi.

Kayseri’de Danişmentgazi Mahallesinde iddiaya göre Suriye uyruklu bir şahıs küçük yaşlarda bir çocuğa tacizde bulundu. Söz konusu olayla ilgili vatandaşlar ayağa kalktı. Konuya ilişkin sosyal medya üzerinden açıklama yapan Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, “Kayseri Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ile görüştüm, suçlunun yakalandığını yavrumuzun da güvende olduğunu ifade etti. Provokasyonlara karşı çok dikkatli olmamız gerekiyor. Süreci yakından takip ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Genç: “Birikimlerini yapı kooperatiflerine emanet edenler adaletsizlikle karşı karşıya kaldı” Kılıçdaroğlu Kayseri’ye geliyor... Yücel, “Sığınmacıların gitme ve gönderilme yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir” Cıngı’dan Gökmen Çiçek ve Atanur Aydın vurgusu Milletvekili Cıngı, Mecliste Kayseri'deki çıkan olaylara ilişkin iddialara yanıt verdi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Kayseri'ye geliyor CHP Milletvekili Genç, Özgür Özel’e Kayseri’deki olaylarla alakalı rapor sundu Özdemir: “UEFA, Türkiye’ye karşı açıktan düşmanlık besleyen unsurlardan kendini temizlemelidir” Bakan Özhaseki, görevden affını istedi Genç; "Toplumsal huzuru gözeten bir göç politikası geliştirmesi gerekiyor" Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım” Zafer Partisi Lideri Özdağ'dan evlerinize dönün çağrısı Dervişoğlu: “Bu tabloyu yaşamamak için defalarca iktidarı uyardık” İYİ Partili Yücel: Acilen görevinizden istifa edin AK Parti Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti Genç; “12 Eylülün kalıntıları hala Kayseri'de mevcuttur” MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor”
×