Reklamı Kapat

MHP'DEN BÜNYAN ÇIKARMASI

MHP'DEN BÜNYAN ÇIKARMASI
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Bünyan’a çıkarma yaptı. Bünyan İlçe Teşkilatıyla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve İl Yönetimi, Bünyan’daki ilçe teşkilatıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Bünyan’a çıkarma yaptı. İstişare toplantısına; Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Serap Şule Kalın katıldı. Bünyan’daki sorunların çözümünü konu alan toplantıda Bünyan’ı daha yaşanır bir yer yapmak ve kalitesini arttırmak için kararlar alındı. Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Düzen: “Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Teşkilatı olarak düzenlediğimiz programda İl Başkanımız Sayın Serkan Tok, Milletvekilimiz Sayın Baki Ersoy, MYK Üyemiz Serap Şule Kalın, Bünyan Meclis Üyelerimiz Nagehan Altun, Mehmet Emre Taşçı, Ramazan Öztürk, Mustafa Göktaş, mahalle muhtarlarımız, oda başkanlarımız ve Bünyanlı vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bünyan için ne yapabiliriz konusunda dertleştik, istişare ettik. Amacımız Bünyan’ımızın sorunlarını nasıl çözeriz Bünyan için ne yapabiliriz tüm kadrolarımızla Bünyan için nasıl el ele verebiliriz, bunun mücadelesini vermek. Bu uğurda mücadele vermek bizlerin en asli görevidir. Rabbim emeklerimizi zayi etmesin inşallah. Katılımlarıyla bizleri şereflendiren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Serkan Tok ise sosyal medya hesaplarından ziyarete ilişkin fotoğraflar yayınladı. Tok: “Milletvekilimiz Baki Ersoy Bey ile Bünyanlı hemşerilerimizin sorunlarını dinledik” dedi.

Baki Ersoy da ziyarete ilişkin sosyal medya hesaplarından bir mesaj paylaştı. Ersoy mesajında: “Bünyan İlçemizde Muhtarlarımız ve çiftçilerimiz ile bir araya gelerek dertleştik. Biz çiftçilerimizin her daim yanındayız, problemlerinizi biliyoruz ve Allah’ın izniyle çözeceğiz... Sevdamız Bünyan Sevdamız Kayseri” ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
AK Parti Kayseri'de başkan adayları mesaisi Yurdaer Şahin, İYİ Parti Kocasinan İlçe başkanlığına yeniden aday İYİ Partili Yücel: “Vergide 11.’inci sıradayız fakat yatırımlarda 30.’uncu sıradayız" “Doğu Akdeniz’de bize engel olmak isteyenlere hakkımızı yedirmeyiz” Siyaset Akademisi’nin ilk dersi Bakan Dönmez’den Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Aksu'dan esnaf hemşerilerine ziyaret Şemsi Çimen İYİ Parti Talas İlçe Başkanlığı'na aday BAKAN PAKDEMİRLİ BÜYÜKŞEHİR’DE Bakan Pakdemirli'den saman ithal edildiği iddialarına yanıt Milletvekili Ersoy, "2020 yılı yatırım planındaki 460 milyon TL beklentilerimizi karşılayamamıştır" İYİ Parti Milletvekili Ataş: "Kayseri'ye yüksek hızlı tren yatırım programında yine yok" Kayseri iki bakanı ağırlayacak Baki Ersoy’un girişimi çiftçinin yüzünü güldürdü CHP'de Ümit Özer 237 oyla yeniden il başkanı seçildi VEKİL ERSOY’DAN HIZLI TREN GÖRÜŞMESİ Palancıoğlu'ndan MHP Melikgazi İlçe Başkanı Kalın'a hayırlı olsun ziyareti AK Parti’li Özhaseki: “Bazı kendini bilmezlerin bayrağımıza bile tahammülü yok” TANER YILDIZ ‘’KUDÜS MUKADDESTİR SESSİZ KALAMAYIZ’’ OKANDAN: ‘‘BİZ YÜK OLAN DEĞİL, YÜK ALMAYA ÇALIŞAN BİR TEŞKİLATIZ’’ BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’IN ANKARA TEMASLARI Karayel: "Türk Milletinin simgesi olan bayrağımıza yapılan hadsiz eylem kabul edilemez" Başkan Çopuroğlu esnafı ağırladı teşkilat toplantılarına katıldı BAKİ ERSOY İLÇELERİN PROBLEMLERİNİ TBMM’DE SIRALADI AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu muhtarları, STK temsilcilerini ve vatandaşları ağırladı Saadet Partisi iktidarı deprem üstünden eleştirdi
×