Reklamı Kapat

MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu

MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak, düzenlediği basın toplantısı ile yeni yönetimini kamuoyuna açıkladı.

Başkan Adnan İncetoprak, toplantıda yaptığı konuşmasında şu noktalara değindi:

"Konuşmalarıma başlamadan önce Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere aziz Ülkücü Şehitlerimizi rahmetle anıyor, bu davaya hizmet eden milletvekillerinden, il başkanlarına, belediye başkanlarından ilçe başkanlarına, önemli değerimiz Ülkü Ocaklarımıza, bayrağı devir aldığımız Serkan Tok başkan ve yönetimine partinin her kademesinde çalışanlarından tüm dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu teşkilatın bu günlere gelmesinde emek veren herkesten Allah razı olsun.

Geçen hafta itibari ile MHP Genel Merkezimiz’de Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli tarafından Kayseri il Başkanlığı görevi şahsıma tevdi edildi. Bu bayrak yarışında Sayın Genel Başkanımızın bizlere görev vermesi bizleri gururlandırmıştır. Teşkilatın içerisinden gelen, dönem dönem verilen tüm görevleri çizgimizden hiç sapmadan yapmak için gece gündüz nasıl bu davaya hizmet ettiysek yine aynı ruh ve heyecanla bu görevi de yapmak için genel başkanımıza söz verdik.

Buradan şunu söylemek istiyorum. Milliyetçi Hareket, bu ülkenin mihenk taşlarından birisidir. Bizlerde bu yolda Kayseri il Teşkilatı olarak, genel merkezimizin misyonu ve bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin tecrübeleri ışığında görevimizi yerine getireceğiz.

Şunu açık bir şekilde söylemeliyim. Burası hizmet makamıdır. Kırgınlık, küskünlük ve dargınlık kaldırmayacak bir makamdır. İl teşkilatımızın kapısı bu davaya gönül vermiş, bu vatanda taş üstüne taş koymak isteyen herkese açıktır. Küskünlük ve dargınlıkları bir kenara bırakarak bu davaya hizmet etmek isteyen herkes bu çatının altında yer alacaktır.

Yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla birleştirici, kucaklayıcı bir yönetim anlayışı ile devraldığımız bu bayrağı zirveye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Burayı şereflendiren siz değerli dava arkadaşlarım ve sayın basın mensupları, Kayseri İl teşkilatımızın bundan sonraki dönemde yapacağı tüm çalışmaları sizlerle en ince ayrıntısına kadar paylaşarak, istişare noktasında yine sizlerle temas halinde olacağız.

Yine Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin emir ve talimatları doğrultusunda Cumhur İttifakı’nın ruhuna bağlı olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu kutsal göreve başlarken Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail Özdemir, Kayseri Milletvekilimiz Sayın Baki Ersoy, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, ülkü ocaklarımız, Taş Medreseli büyüklerimiz,Kadın Kollarımız,Yan kuruluşlarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’ne nice başarılar yaşatmak üzere yola çıkıyoruz. Cenab-ı Allah bu yolda bizleri mahcup etmesin. Tüm ülkücü camiaya hayırlı uğurlu olsun.

Ayrıca içerisinde bulunduğumuz bugünde;

30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 99’uncu yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman ecdadımızı, aziz şehitlerimizi, Milli Mücadele’nin bütün cesaret ve hamiyet timsallerini rahmetle, minnetle, hürmetle anıyorum. Zaferimiz kutlu olsun.

Rabbim bizi korktuklarımızdan emin, umduklarımıza da nail eylesin. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

İşte Başkan Adnan İncetoprak'ın yönetim listesi:

PAYLAŞ
GÖNDER
×