MHP ‘Sevdamız Kayseri’ dedi, sorunlara çözüm üretti

MHP ‘Sevdamız Kayseri’ dedi, sorunlara çözüm üretti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak ve il yönetimi, yaptığı ilçe ziyaretlerinde STK temsilcileriyle bir araya gelerek sorunları tek tek not alarak ilgili kurumlara iletti ve çözülmesini sağladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve yönetimi 2021 yılının son haftasında İncesu, Yeşilhisar, Develi ve Yahyalı ilçelerinde ilk olarak MHP İlçe Teşkilatları ile buluştu.

İlçe Teşkilatlarının ardından MHP heyeti, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi, Şoförler Odası, Ziraat Odası, Taşıma Kooperatifi ve Sulama Kooperatifi başkanları ile tek tek görüşerek sorunlarını dinledi.

STK temsilcilerinin sorunlarını tek tek not alan MHP heyeti, hazırladığı raporları DSİ, Elektrik Şirketi, KASKİ gibi kırsalda hizmet veren kurumlara ileterek sıkıntıların çözümü için adım atılmasını sağladı.

2022’nin ilk haftasına da hızlı başlayan MHP heyeti, İl Başkanı Adnan İncetoprak önderliğinde ilk çıkarmayı Bünyan ilçesine gerçekleştirdi.

Tadilatta olan ilçe başkanlığında incelemelerde bulunan ve partililerle bir araya gelen İl Başkanı İncetoprak, Kaymakamlık, Belediye, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası ve Ziraat Odası ile Meslek Yüksek Okulu ve Bünyan Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “2021 yılının son haftasında olduğu gibi yeni yılın ilk haftasında da boş durmadık. İlçelerde STK temsilcilerinin yanında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek kapı kapı dolaştık, sohbet ederek sıkıntılarını dinledik. Vatandaşlarımızın kişisel taleplerinin yanında ilçedeki STK temsilcileri ile muhtarlarımızın da sıkıntılarını tek tek dinledik, raporladık. Hazırladığımız raporları ilgili kuruluşlara ileterek sorunların çözümü için adım atılmasını sağladık.

Mecliste gündeme getirilmesi gereken konularla ilgili olarak da hazırladığımız raporları MHP Genel Başkan Yardımcımız ve Kayseri Milletvekilimiz Sayın İsmail Özdemir ile Milletvekilimiz Sayın Baki Ersoy’a dosya halinde takdim edeceğiz. Sorunların Meclis’te de dile getirilerek çözülmesi ve sevdamız Kayseri’nin gelişmesi için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gelecek Partisi’nden üçüncü ittifak açıklaması İYİ Partili Ataş: “Cumhur ittifakı eridikçe de inatlaşıyor” Ödenek sorunu yaşanan havaalanı terminal binası için Mustafa Elitaş devrede KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türkiye sayesinde varlığımızı sürdürebildik” Halaçoğlu'ndan öneri: Esed af çıkardı, Suriyelileri gönderin oyları kazanın BBP’li Çevrim: “Yolların açılmasını sağlamak belediyelerin asli görevi” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, korona virüse yakalandı. CHP’li Orhan: “Doğal afetler üzerinden siyaset olmaz” Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap: Çok iyi biliriz sizin halk belediyeciliğinizi Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Birtane’den Gaffar Okkan için tepki çeken sözler İYİ Partili Yücel: Kayseri sanayisi şarteli kapandı Başkan Çopuroğlu’ndan Sedef Kabaş’a sert tepki Kazım Yücel: "Herkes yarına umutla bakmak istiyor" AK Parti Kayseri Milletvekili Atçı: "Doğalgaz fiyatlarında Avrupa’da en ucuz ülke Türkiye" Özhaseki: “Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı Erbakan iktidara yüklendi: Ne adalet kaldı ne kalkınma!
×