Reklamı Kapat

MHP Kayseri yönetiminde değişiklikler onaylandı

MHP Kayseri yönetiminde değişiklikler onaylandı
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Bağçovan ile birlikte, 9 Mayıs Pazartesi günü Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Ziyarete ilişkin yapılan açıklamada; Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın’ı ziyaret etmiş, Yalçın’a Kayseri’deki teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler sunmuşlardı. Bunun yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile bir araya gelerek istişarelerde bulunmuşlardı. Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı Kayserili Yıldıray Çiçek’i makamında ziyaret etmişler, bu ziyaretlerini sosyal medya paylaşımları ile duyurmuşlardı.  İl yöneticileri paylaşımlarına; “Değerli Başkanlarımıza tüm teşkilat mensuplarımızın ve hemşerilerimizin selamlarını ilettik” notunu düşmüşlerdi." ifadeleri kullanıldı.

Tüm bu ziyaretlerin ardından, MHP Kayseri İl Başkanlığı Divan’ında bir dizi değişiklikler yapıldı. Bazı İl Başkan Yardımcıları görevden alınırken, yeni isimler listede yerini aldı.

Son değişikliklerle birlikte MHP Kayseri İl Teşkilatı Divan Listesi aşağıdaki şeklini aldı;

PAYLAŞ
GÖNDER
×