Reklamı Kapat

MHP Kayseri İl Teşkilatı İstişare Toplantısında buluştu

MHP Kayseri İl Teşkilatı İstişare Toplantısında buluştu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından istişare toplantısı gerçekleştirildi. MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Birileri farklı senaryolarla terörle mücadelede kararlılık örneği sergileyen devlet adamlarını hedef alıyor ise Cumhur İttifakı doğru yoldadır” dedi.

Bir düğün salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısına MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’un yanı sıra parti üyeler ve temsilcileri katıldı.
Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir Terörle mücadelede kaynağında kurutma stratejisi kullanıldığını ve teröristlerin kaçacak delik aradıklarını söyleyerek, “Cumhur İttifakının varlığı içerisinde terör ile mücadeleye son terörist, son kanlı katil silahı ile ele geçirilinceye kadar destek vermek ve Türk Milletini bu şiddet ve dehşet sarmalından çekip çıkarmaktır. 15 Temmuz 2016’dan itibaren FETÖ merkezli ihanetten bu yana içeride ve dışarıda Türkiye’nin vermiş olduğu mücadeleler ortadadır. Bu günlerde baktığınızda PKK terör örgütünün çok sayıda üst düzey elemanının, örgütün sözde lider kadrosunun çok başarılı operasyonlarla etkisiz hale getirildiğini görüyoruz. Terörü artık kaynağında kurutma stratejisi ile birlikte terör örgütü kaçacak delik arıyor ve hatta yalvarmaya da başladılar. Türk milletine ve Türk devletine ihanet eden kim olursa olsun, nerede olursa olsun bir gün o ihanet ettiği kudretin altında ezilmeye mecbur ve mahkum olduğunu tüm dünyanın göreceği bir amansız mücadele döneminin içerisindeyiz. Farklı senaryolar denenebilir, farklı figüranlar kullanılabilir. Bu figüranlar farklı bölgelere gönderilebilir. Ancak ne olursa olsun gördüğümüz bir şeyler var ki; birileri farklı senaryolarla terörle mücadelede kararlılık örneği sergileyen devlet adamlarını hedef alıyor ise demek ki Milliyetçi Hareket Partisi de Cumhur İttifakı da doğru yoldadır” dedi.
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise, “Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak bütün teşkilatlarımız ile birlikte çok büyük bir aileyiz. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Teşkilatı olarak da uzun yıllardan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlık Divan Üyeliğinde bir milletvekilimizin olması, İsmail Özdemir’in olması bizi duygulandırmıştır. Ülkü ocaklarından yetişip, buralara kadar gelmek her kula nasip olmaz. Ülkü ocaklarından geldiği içinde bir ayrı gururluyuz. Kendisinin de her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Çünkü biz Kayseri İl Teşkilatı olarak bütün teşkilatlarımız ile koordineli çalışıyoruz. Herkes kendi görevini yapıyor. Her hareket mensubu üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor” ifadelerini kullandı.
Toplantıda konuşan MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok da, “Milliyetçi Hareket Partisi tekrardan bütün illerde olduğu gibi Kayseri’de de yeni bir üye yazılım işlerine girmiştir. Burada da bütün dava arkadaşlarıma, ilçe başkanlarıma, belediye başkanlarıma seslenmek istiyorum. Bizi ne kadar güçlü kılarsanız, bizim sesimiz, bizim gücümüz sizin adınıza, milletimizin adına o kadar güçlü çıkacaktır. Biz Genel başkanımızdan aldığımız emir gereği 1 haftadır sahalardayız. Bir haftadır sivil toplum kuruluşlarını, odaları ve dernekleri geziyoruz. Genel başkanımızın talimatını burada ki arkadaşlarımıza, gençlerimize ve büyüklerimize aktarıyoruz. Biz Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi Cumhur İttifakının önemli bir parçasıyız. Bu ittifaka ayrıca liderimizin talimatlarına uygun bir şekilde çalışacağız” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek” Deva il Başkanı seçimi için flaş gelişme Erbakan: Bu şartlar altında üretim yapan çiftçiye madalya takılmalı İYİ Partili Hasan Mert Çakmak: ESNAF BUGÜN AÇIYOR YARIN DEVREDİYOR Kazım Yücel'den zamlara tepki: Yeter Artık, Vatandaşı Bitirdiniz!
×