Memleket Partisi Kayseri teşkilatında deprem!.. İl ve İlçe Başkanları istifa etti

Memleket Partisi Kayseri teşkilatında deprem!.. İl ve İlçe Başkanları istifa etti
Memleket Partisi Kayseri İl ve İlçe Başkanları ile yönetim kurulu üyeleri partilerinden istifa etti.

CHP’den ayrılan Muharrem İnce liderliğinde kurulan Memleket Partisi’nde istifa depremi yaşandı. Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Kubilay Söyler, ilçe başkanları ve yönetimde yer alan bazı üyeler partilerinden istifa etti.

İstifaların gerekçesi olarak ise Memleket Partisi Meclis Üyesi Şeref Albeniz’in Anıtkabir ziyareti sırasında Kayseri İl Başkanı Kubilay Söyler’e yapmış olduğu saygısızlık gösterildi. İstifa eden üyelerin partiye sunduğu dilekçede, “Memleket Partisi, parti meclis üyesi Şeref Albeniz’in Anıtkabir ziyareti esnasında Kayseri İl Başkanımız Sayın Kubilay Söyler’e yapmış olduğu saygısızlığı İl, İlçe Yönetimleri ve Başkanlıkları olarak şahsımıza yapılmış bir saygısızlık olduğunu kabul edip istifamızı sunarız” ifadelerine yer verildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak YRP İl Başkanı Narin: "Yaşadığımız doğallıkta siyaset yapıyoruz”
×