Reklamı Kapat

Melikgazi'de sosyal denge sözleşmesi

Melikgazi'de sosyal denge sözleşmesi
Melikgazi Belediyesi ve Bem-Bir-Sen Kayseri Şubesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi Melikgazi Belediyesi Başkanlık Makamında yapılan toplantı da imzalandı.

Melikgazi Belediyesi ve Bem-Bir-Sen Kayseri Şubesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi Melikgazi Belediyesi Başkanlık Makamında yapılan toplantı da imzalandı.
Başkanlık makamında gerçekleşen törene Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Bem-Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Mehmet Karataş''ın yanı sıra, Bem-Bir-Sen Melikgazi Temsilcisi Sezai Yılmaz, Başkan Yardımcısı Ahmet Yalçın ve İnsan kaynakları ve Eğitim Müdürü Olcay Gündüz ve sendika yöneticileri iştirak etti.
Melikgazi Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanın da ödediklerini hatırlatan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi belediyesi olarak her ay sözleşmeli memur statüsü ile kadrolu memurlara sosyal denge sözleşmesi gereğince ödeme yapılacağını söyledi.
Kayseri nüfusunun yarısına hizmet verdiklerini, şehrin ekonomik ve üretim tesislerin yer aldığı, alış veriş merkezlerin odağı durumundaki Melikgazi ilçesinin her geçen gün planlı bir şekilde geliştiğini ve büyüdüğü ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu “Örnek ve referans belediye çalışmalarında emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Her geçen büyüyen ve gelişen ilçemizde daha seri, etkin ve verimli aynı zamanda kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Sözleşme taraflar için hayırlı olsun“ dedi.
Bem-Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Mehmet Karataş ise Melikgazi Belediyesince bayram öncesi işçilerin devlet ikramiyeleri ile memurların Sosyal Denge alacaklarının ödendiğini böylece çalışanların Ramazan Bayramı öncesi çifte Bayram yaşadıklarını belirterek, Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Türkiye’nin en büyük 2. mobilya ihracatçısı Kilim'den istihdama katkı Tahir Nursaçan: Kayseri Sanayicisi Pahalı Elektrik Kullanmıyor Kayseri OSB İtfaiye Filosu Gücüne Güç Katıyor Bursa Model Fabrika Projesi Yerinde Ziyaret Edildi KİGDER’in Desteklediği Mikrokredi Yine Umut Oldu KAYSERİ ŞEKER’DEN “TARİHİ GENEL KURUL” KAYSO ve ORAN Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri için el sıkıştı Beydeğirmeni Projesi’nde 2. Grup talep toplama başladı KAYSO Başkanı Büyüksimitci, Kayseri İl ve İlçelerdeki Odaları Ziyaret Etti Büyüksimitçi: “Elektrik Fiyatlarının Öngörülebilir Olması Rekabet Gücümüzü Artırır” Beydeğirmeni'nde yatırım başlıyor Madencilik Sektörü KAYSO’da Masaya Yatırıldı KAYSO’da AB ve Uluslararası Hibe Fonları Eğitimi İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali Günaydın Başkanlığında Yapıldı KAYSO Başkanı Büyüksimitci, Nevşehir ve Kırşehir’de Oda ve Borsaları Ziyaret Etti Hizmet İş Sendikası Pınarbaşı Belediyesi toplu sözleşmede anlaştı Macar Büyükelçi Kayseri OSB’ni Ziyaret Etti 2020'de Hazır! Genç Girişimcilerden Almanya Çıkarması Endonezya Ankara Büyükelçisinden, ERÜ Rektörü Çalış’a Ziyaret “SAHABİYE BİZİM PRESTİJ PROJEMİZ” Kayseri OSB’de “Endonezya İş Forumu 2019” Gerçekleştirildi KAYSO Başkanı Büyüksimitci, Yozgat'ta oda ve borsaları ziyaret etti İncesu Belediyesi'nde TİS Tamam KİGDER Başkanı Dr. Karaoğlu’nun da Desteklediği Mikrokredi Umut Oldu
×