Reklamı Kapat

Melikgazi Belediyesi zabıtası skandala imza attı

Melikgazi Belediyesi zabıtası skandala imza attı
Melikgazi Belediyesi, ekonomik koşulların zor olduğu şu günlerde insanların iş ve aş peşinde olduğu gerçeğini bir kenara bırakarak skandal bir icraata imza attı.

tıkla izle>> https://youtube.com/shorts/LXkibwIV22Q?feature=share

Melikgazi İlçesi Mimsin bölgesinde olduğu ileri sürülen kavun karpuz sergisi açan vatandaşa baskın yapan Melikgazi Belediyesi zabıta ekipleri, sergi sahibinin taleplerine kulak tıkadı ve sergiyi kaldırmak için harekete geçti.

Melikgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görevli olan ve sayıları 10 kadar olar ekip,  Mimsin bölgesinde açılan kavun karpuz sergisini bastı.  Hiçbir uyarı yapmadıkları görüntülerden anlaşılan zabıta ekipleri, sergi sahibinin çabalarına karşın ağaçlarla desteklenmiş çadırı sökmeye başladı.

Sergi sahibi olduğu anlaşılan vatandaş, olay anını cep telefonu kamerası ile görüntülerken, zabıta ekiplerinin ısrarla sergiyi kaldırmaya çalıştıkları anlar görüntülere yansıdı.

Sergi sahibi vatandaş, zabıta ekiplerine sitem dolu sözlerle seslendi ve ağzından şu cümleler çıktı:  “Sizin derdiniz ney abi bizlerle tam olarak, Emekçinin ekmeği ile oynayın. Vergi kaçıranları silin bizi yıkın. Çok iyi elinize sağlık. Maşallah herkese karşı böylesiniz değil mi?”

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Tamamlandı Karaismailoğlu: Turizm merkezli havalimanlarında bu yaz 32 milyon 440 bin yolcuya hizmet verildi Bez bebek satmak için 4 dil öğrendiler Kayseri’ye şehit ateşi düştü..! Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Çağan’dan Abdulkadir Güneş’e ziyaret Büyükkılıç: "İtfaiye Ekiplerimiz Gece Gündüz Demeden Çalışıyor" Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Erciyes'te devam ediyor Hikmet Cıngıllı Anaokulu Talas’ta açıldı ERÜ’de sergilenecek tiyatro oyununun yasaklanması, Baro ve Rektörü karşı karşıya getirdi Ahmet Bahçecigil; “Bağımsız Adaylar KTO’ya katkı sağlayacak” Şeker pancarı alım fiyatı 3’üncü defa güncellendi Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor AYDEMİR, KTO KOMİTESİ İÇİN BAĞIMSIZ ADAY OLDU Erkilet’te yağmur suyu yollarda birikti, trafik aksadı Ağaçlar Ayakta Ölür’ oyunu Kayseri’de Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’dan Öz İplik İş Sendikasına ziyaret TÜRKİYE’NİN AYAĞINA VURULMUŞ PRANGALARI KIRDIK Yemliha’yı dolu vurdu Valilikte İki Protokol Birden İmzalandı Rektör Altun, Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç’ı Ziyaret Etti Erciyes Dağı’na sezonun ilk karı yağdı..! 'Milli Elektrikli Trenlerin” seri üretimine başlandı Kayseri için 'sarı' uyarı: Kuvvetli yağışa dikkat! Trafik ışıklarında görme engelliler için sesli sistem ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Rektörlük Mazbatasını Aldı
×