Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı

Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı
Kocasinan Belediyesi ve hayırsever Seyfi Büyükince işbirliği ile Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı. Açılış programında konuşan Başkan Çolakbayrakdar, “Yapılacak iş bir cami veya bir eğitim yuvası ise çok daha anlamlı ve değerlidir” dedi ve hayırsever Büyükince’ye emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Kocasinan Belediyesi ve hayırsever Seyfi Büyükince’nin işbirliğiyle Kayabaşı Mahallesi’nde Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı. Açılış programı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, siyasi parti temsilcileri, hayırsever Seyfi Büyükince ve vatandaşlar katıldı.
Hayırsever Büyükince’ye emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Çolakbayrakdar, “Yapılacak iş bir cami veya bir eğitim yuvası ise çok daha anlamlı ve değerlidir. Bu noktada şehrimiz, hayırseverliğiyle birbirinden güzel eserleri ortaya çıkarıyor, bu noktada bütün hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
‘KAYABAŞI’NA KAPALI PAZAR ALANI YAPACAĞIZ’
İlçeyi daha yaşanabilir ve konforlu bir hale getirmek adına çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu doğrultuda bütün mahallelerde değişime, dönüşüme imza atıldığını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımız bir kapalı pazar alanı talep ediyordu, pazar alanımızın alan tahsisi hususundaki süreçlerin sonuna geldik ve Allah nasip ederse Kayabaşı Mahallesi’ne kapalı bir pazar alanı yaparak sizlerin hizmetine sunacağız” dedi.
Hayırsever Büyükince de Kur’an Kursu’nun yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×