Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı

Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı
Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak yeni 5 yıl için görevine başladı. Mazbatasını alan Başkan Palancıoğlu, “Vatandaşın bizlere olan mesajını gayet net bir şekilde aldık. Buradan mesaj alındı diyorum. Cumhurbaşkanımızda bu çerçevede hem programı değerlendireceklerini hem de sorunun farkında olduğunu, mesajı aldığını ve gerekli çalışmaları yapacağımızı aksi takdirde kan kaybedeceğimizi izah etti” dedi.

Kayseri Adliyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen törende, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı ve Melikgazi Birinci İlçe Seçim Kurulu Başkanı Adem Çakmak tarafından mazbatası takdim edildi.

Mazbata töreninde konuşan Başkan Palancıoğlu, “Meclis üyelerimizle birlikte inşallah Melikgazi’ye en iyi şekilde hizmet etmeyi planlıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza 5 yıl boyunca hizmet etmiş olacağız. Cumhurbaşkanımızın son açıklamalarını dinlediğimizde vatandaşın bizlere olan mesajını gayet net bir şekilde aldık. Buradan mesaj alındı diyorum. Özellikle enflasyonla, ekonomiyle, emeklilerimizle ilgili eksiklikleri, talepleri en iyi şekilde aktaracağız ve yerelin sesi olarak inşallah cumhurbaşkanımızın daha farklı yaklaşımlarla bu sorunları çözeceğini düşünüyoruz. Ülkemizin menfaatleri her şeyin üstünde. Ama vatandaşlarımız özellikle kendine yönelik çalışmaların bir an önce yapılması ve ekonomiyle ilgili yol alınmasını istiyor. Cumhurbaşkanımızda bu çerçevede hem programı değerlendireceklerini hem de sorunun farkında olduğunu, mesajı aldığını ve gerekli çalışmaları yapacağımızı aksi takdirde kan kaybedeceğimizi izah etti. Bizde bu çerçevede çalışmalarımızı yönlendirip hem yerelde hem de ülke genelinde sorunları çözmek adına çalışmaları yapacağız. Melikgazimizde birçok alanda kentsel dönüşüme daha dirençli hale gelmesi, afetlere, depremlere hazırlıklı hale gelmesi içinde bir mühendis olarak elimizden geleni gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×