Reklamı Kapat

‘Maharetli Eller’ kaldığı yerden devam

‘Maharetli Eller’ kaldığı yerden devam
Talas’ın vazgeçilmezleri arasına giren Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı, Ramazan ayından sonra da kaldığı yerden devam ediyor. Ramazan ayında ara verilmeyen pazar, bu hafta sonu yeniden kapılarını aralıyor.

Her ayın birinci ve üçüncü pazarı gerçekleşen organizasyon, 15 Mayıs Pazar günü sabah saatlerinden itibaren meraklılarını ağırlamaya başlayacak.

Talas Belediyesi ile Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi iş birliğiyle başlatılan ve ilçenin tarihi güzelliklerine sahip Harman Mahalle Meydanı’nda kurulan Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı’nın bu pazar da yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Pazarda ev hanımları tarafından hazırlanan organik ürünlerin yanında birbirinden güzel el emeği işler de sergileniyor.

Pazarda gıda maddelerinin yanında el işi tekstil ürünlerinden süs eşyalarına kadar pek çok ürün vatandaşların beğenisine sunuluyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kocasinan Akademi Mimarsinan spor tesisi açılıyor Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvanın Dağıtımı İçin 16 İlçede Kuraları Tamamladı Talas'ta engelsiz oyun parkı hizmette Büyükkılıç: "Kayseri'ye Kulak Verildiğinde, Tarih Sizi Çağırır" Başkan Çolakbayrakdar, Ziyagökalp’de vatandaşlara müjdeler verdi Talas’a bir kütüphane daha geliyor! Başkan Büyükkılıç'a Bakan Bozdağ'dan Çevre Dostu Ulaşım Ödülü Talas’ın yollarına güven ve konfor çizgileri Kocasinan’dan huzurlu bir yaz için haşere ile mücadele Konteynerler geliyor “tarım anneleri ev’leniyor” Büyükşehir Meclisi Önemli Kararlar Aldı Büyükkılıç'tan Ulu Çınarlar ile Şiirli, Şarkılı "Sergi" Açılışı Kocasinanlı öğrenciler, şanlı ecdatla buluşuyor Çolakbayrakdar, “Turgutreis Mahallesi’ni de yeniliyoruz” YAHYALI ANA GİRİŞİ GÜZELLEŞİYOR Büyükkılıç'tan "Çarşı Cephe ve Zemin Düzenlemesi" İçin İstişare Toplantısı ‘Maharetli Eller’ kaldığı yerden devam Talas'ta yaşlılara özel merkez Büyükkılıç'tan Gençlere 19 Mayıs'ta Hem Spor Hem de Konser Müjdesi Talas’ta okullar arası atık toplama kampanyası Kocasinan’dan Kayseri’nin trafiğini rahatlatacak yeni ulaşım aksı Büyükşehir'de "Raylı Sistem Ağı" Toplantısı Gerçekleştirildi Büyükkılıç, Ankara'da İstişare Toplantısına Katıldı Büyükkılıç: "Fidanlar da Gençlerimiz de Ülkemizin Geleceği" Büyükşehir'in Spor Projesi, "Büyük" Turnuvaların Gözdesi Oluyor
×