Mahalleyi kurtlar bastı

Mahalleyi kurtlar bastı
Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde mahalleye yaklaşan bir çift kurt, elektrik arızası için bölgede bulunan işçiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Yeşilhisar’da elektrik arızası için Devrentbaşı Mahallesine giden ekip, arazide bir çift kurt gördü. Yanlarından geçen kurtlar nedeniyle korkan işçiler, bir süre sessizce bekledi. Kurtlar uzaklaştıktan sonra kendilerine gelen çalışanlar cep telefonu ile kurtları uzaktan görüntüledi.
Elektrik kurumu çalışanı Murat Yılmaz, “Arıza için gitmiştik bir anda yanımızdan geçtiler. Çok korktuk, panikledik. Bir süre kıpırdamadan bekledik. Kurtlar uzaklaşınca video çektik. Hem kaçıp hem uzaktan bizi takip ediyorlardı” diyerek o anları anlattı.

PAYLAŞ
GÖNDER
“Erciyes’i önümüzdeki dönemde termal turizmle de buluşturacağız” KESOB ile Türkiye İş Bankası arasında işbirliği protokolü imzalandı Türkiye’de Kayak Eğitiminin Merkez Üssünde 7’den 70’e Herkes Kayak Öğreniyor Başkan Akay, “Milletvekilliği için görüşmüş olsam kimseden gizlemem!” Sarıoğlan’da Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi açıldı Okul servis ücretlerine zam geldi Karaismailoğlu: 2022’de Yerli Ve Milli Uygulamalarla 138 Bin 445 Siber Saldırıyı Engelledik Bakan Akar, tarihi kalede vatandaşlarla buluştu Kayseri’de vatandaşlar tepkili, dinamit fabrikası istenmiyor Büyükkılıç, Erciyes'te Kayak Severlerle Buluştu LÖSEV mutlu et paketleri ile mutluluk paylaştıkça çoğalıyor YRP ve HÜDA PAR, Kur’an-ı Kerim’e yapılan saldırıları kınadı MÜSİAD ‘Başarı Ödülleri’ sahiplerini buldu Beklenen kar yağışı Erciyes’te başladı Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığına İbrahim Kaya atandı İsveç'te Kur'an-I Kerim'in Yakılması Yahyalı’da Protesto Edildi ASKON’DAN BÜYÜKELÇİLİK ZİYARETLERİ Meteoroloji’den, Kayseri için sarı ve turuncu kod uyarısı Kayseri için "sarı" uyarı: Fırtına ve sağanağa dikkat Regaib Kandili bugün idrak edilecek BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN REGAİB KANDİLİ KUTLAMA MESAJI Başkan Büyükkılıç'a Yılın İlk Ödülü TBB'den Odakır: “Melih Eymen için de elimizden geleni yapalım” Büyükkılıç: “Sanayicimiz çalıştıracak eleman arıyor, illa kamu olacak diye bir şey yok” Korkutan deprem!
×