Lise öğrencileri şehitlerin ismini sınıflarda yaşatıyor

Lise öğrencileri şehitlerin ismini sınıflarda yaşatıyor
Kayseri’de Necdet Taş Anadolu Lisesi öğrencileri ‘Şehidi Yaşat Ki Bayrak Yaşasın’ projesi kapsamında her sınıfa birer şehit ismi verdiler. Öğrenciler, proje kapsamında Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’ten de destek talep ettiklerini belirtti.

Kayseri’de Necdet Taş Anadolu Lisesi öğrencileri ‘Şehidi Yaşat Ki Bayrak Yaşasın’ diyerek şehitlerin ismini yaşatmak için her sınıfa bir şehit ismi verdi. Öğrenciler bu anlamlı projenin yaygınlaştırılmasını ve eksiklerinin giderilmesi için ise Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’ten destek talep etti.

11. Sınıf öğrencisi Burak Koçer destek beklediğini ifade ederek, “Necdet Taş Anadolu Lisesi öğrencileri olarak şehitlerimizin ismini yaşatmak için her sınıfımıza bir şehidimizin ismini verdik. Valimizin de destek verdiği bu projeyi yaygınlaştırmak ve eksiklerimizi gidermek için şehrimizin ileri gelenlerinden destek bekliyoruz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Vali Çiçek’ten yamaç paraşütü müjdesi HAVALİMANLARINDAN KİMSE ARANMADAN GEÇEMEYECEK! Vali Çiçek, “Kadın Kooperatifleri 4 ayda 24 milyon ciro yaptı” Kıbrıs Gazisi Nurettin Atalay’ın cenazesi defnedildi 2. Geleneksel Kadın Kooperatifleri Fuarı açılışı gerçekleştirildi Dolmuş şoförü Akcakoca’nın hayali TIR şoförü olmak 2 adet çocuk mumya sergileniyor Kayserili Emniyet Müdürü Gürbüz, hayatını kaybetti ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş
×