KÖSE: EĞİTİMDE VE MOTİVASYON ÖNEMLİ

KÖSE: EĞİTİMDE VE MOTİVASYON ÖNEMLİ
ABK (Alpaslan Bilim Kariyer) Dershanesi Kurucu Müdürü Abdullah Köse, öğrencilerin motivasyonlarının da en az dersleri kadar önemli olduğu, dershane olarak rehberlik servisince verilen hizmetler dışında tüm imkanlarını kullandıklarını belirtti.

Bu kapsamda son olarak öğrencilerini Kozaklı Sanitas Termal Otele Kampa götürdüklerini belirten Abdullah Köse, kampta öğrencilere günlük 4 saat aktivite sağladıklarını bunun yanı sırada günlük 600 soruluk genel tekrar soru kampı yaptıklarını belirtti.

“Tebdili mekanda ferahlık vardık"  sözünden hareketle öğrencileri kampa götürmelerinin öğrenciler üzerinde fazlasıyla  fayda sağladığını   belirten Abdullah Köse,öğrencilerin hazırlık döneminde çok bunaldıklarını ailelerin güvenli bir ortamda öğrencileri tatile gönderemediklerini yaptıkları bu aktivitenin hem ders hem motivasyon hem de öğrencilerin stres atması anlamında ailelere ciddi bir çözüm sağladığını belirtti. 5 gün süren kampta kimi öğrencilerin ders çalışma anlamında limitlerini dahi zorladıklarını ancak aynı zamanda da eğlendiklerini  belirten Abdullah Köse, ABK Dershanesi olarak farklı ve işlevsel projelerle yine öğrenci ve velilere hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi ERÜ Veteriner Fakültesi’nde 25. yıl etkinliği düzenlendi KAYÜ Sosyal Bilimler MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlarını Verdi Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi ERÜ’de “IV. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” KAYÜ, Azerbaycan Üniversiteleri ile el sıkıştı KAYÜ Pınarbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci Hayırsever Büyükkılıç Ailesinin Eğitime Kazandırdığı Okulda 'Okuma Bayramı' Sevinci NNYÜ, TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu LGS için geri sayım başladı: İşte merak edilenler ve cevapları ERÜ Turizm Fakültesi 13. Dönem Mezunlarını Verdi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı 2022 KPSS başvuruları başladı Kayseri Üniversitesi, 1. AR-GE Proje Pazarına 34 Proje İle Katıldı Türkiye’nin En Modern Bilim ve Sanat Merkezi Eğitime Hazır HEM HIZLI MI, HEM ANLAYARAK MI, OKUMALIYIZ? Kayseri Üniversitesi 4 yaşında ÖSYM, DGS başvuru tarihlerini açıkladı ERÜ’de 8. Erciyes Pediatri Akademisi Gerçekleştirildi Milli Eğitim Müdürü asaleten atandı Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nin alkışlanacak başarısı YKS hazırlık için açık liseye geçmek mantıklı mı? ERÜ’de 21. Bahar Şenliği 1-4 Haziran 2022’de Düzenlenecek KAYÜ Develi Seyrani Kampüsü gelişiyor Kayseri Eğitim Bir Sen 2. Kütüphanesini Açtı
×