Reklamı Kapat

Koronavirüsten Kayseri’de ilk ölüm gerçekleşti

Koronavirüsten Kayseri’de ilk ölüm gerçekleşti
Tüm dünya etkisini altına alan koronavirüs Salgınında Kayseri ilk kaybını verdi

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli son durumu sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla özetledi.

Benli’nin açıklaması şöyle:

“Üzüntüyle belirtmek isterim ki; bugün Kayseri''de ilk kaybımız, umreden gelen  yaşlı bir misafirimiz oldu. Kendilerini havaalanından hastaneye almıştık. Bu açıdan izole ve ilk günden itibaren yakın takibimizde idi. Merhuma Allahtan rahmet diliyorum.

Bakanımızın da belirttiği gibi yurt dışından gelen vatandaşlarımızın yanında, yurt içinde de  temaslı hastalarımızın artık görülüyor olması, evde kalmanın (kendi kendini izole) ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.Dün itibariyle ilimizde de temaslı bir vakamız tespit edildi.

 

Ne kadar hazırlıklı olsakta sizlerin bu sürece uyumu çok önemli.

Toplu alanlardan uzak duralım.

Cenazelere taziyelerimizi telefonla iletelim.

Oturmalara ara verelim.

 


LÜTFEN

Evde Kal Kayseri!”

PAYLAŞ
GÖNDER
Koronavirüsten Türkiye'de 812 kişi hayatını kaybetti Dünyada ilk KKKA aşısını bulan Prof. Dr. Özdarendeli, Covid-19'u da izole etmeyi başardı ERÜ Aşı Geliştirme Merkezi Araştırmacıları koronavirüsü hücre kültüründe izole etmeyi başardı Kapıcının koronavirüs testi pozitif çıkınca 9 katlı bina karantinaya alındı ERÜ'lü Bilim İnsanı Prof. Dr. Özdarendeli Koronavirüsü izole etmeyi başardı Koronavirüsten Türkiye'de 725 kişi hayatını kaybetti Tarım ve Orman Müdürü Şahin, "Gıdalara vatandaşın direk temasını önlemede yüzde 90 başarılı olduk" Koronavirüs Türkiye'de 649 can aldı ERÜ Covid-19 Tedavisi İçin İmmün Plazma Çalışması Başlatıyor Çocuklarınızı aşırı kaygılı kişilerden uzak tutun Türkiye'de 574 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti ERÜ Hayvan Hastanesi, tedbirler kapsamında sadece acil hasta kabul ediyor Türkiye'de 501 kişi Koronavirüsten hayatını kaybetti Koronavirüs Türkiye'de 425 can aldı ATLANTİS SU, TÜRKİYE’NİN EN İYİ 4. SUYU SEBZELERİ SOFRANIZDAN EKSİK ETMEYİN… Öğretmenler 3D yazıcı ile doktorlara yüz siperliği yaptı Koronavirüs Türkiye'de 277 can aldı Koronavirüs 214 can aldı, 243 kişi kurtuldu Hunat yurdunda karantinada kalan umreciler 200’ü evlerine gönderildi TTB açıkladı: Kayseri’de kononavirüsten 4 ölüm Biorezonans ile sigara bırakma Kayseri Şehir Hastanesi 263 yoğun bakım yatağı ile koronavirüs mücadelesine hazır Türkiye'de 131 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti KDH koronavirüsle ilgili doğru ve yanlış bilinenlerin kısa video ile anlattı
×