Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Kocasinan Belediyesi, 2023 yılının son meclis toplantısını gerçekleştirdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 24 madde görüşüldü. Meclis toplantısının açılışında konuşan Başkan Çolakbayrakdar, “Kayseri’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın memnuniyetini ve yaşam kalitesini daha da yükseltmek amacıyla durmadan çalışıyoruz” dedi.

Kocasinan Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Aralık Ayı Meclis Toplantısı'nda gündemde bulunan toplam 24 madde görüşülerek, karara bağlandı. Toplantıda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, “Kayseri’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın memnuniyetini ve yaşam kalitesini daha da yükseltmek amacıyla durmadan çalışıyoruz” dedi. Meclis toplantısında ilk önce Ertuğrulgazi,  Sümer Yenimahalle, Yunusemre, Cırgalan, Yeşil Mahalle, Gevhernesibe, Oruçreis ve zümrüt Mahallesinde imar plan maddeleri görüşüldü. Toplantıda ayrıca Kayseri Yeşilay Şube Başkanlığının ‘Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi’ inşaatında kullanmak üzere inşat demiri ihtiyaçları için gerekli desteğin sağlanması talebi de oy birliğiyle kabul edildi. Toplantıda Kayseri Tarıma dayalı Sera İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin (Kayseri Sera TDİOSB) kurucusu olan Kocasinan Belediyesi’nin 3 hisse için katılım bedeli olan toplam 4 Milyon 20 bin TL ödenmesi görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi.

Başkan Çolakbayrakdar’ın 2023 yılının son meclis toplantısında alınan kararların şehrimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Mahalle sakinleri girişteki kavşağın düzeltilmesini istiyor KASKİ'den Araç ve İş Makinesi Alım İhalesi KAYMEK, Evli Çiftleri Kayseri Yağlaması Etkinliği İle Buluşturacak Kocasinan’ın 41. sosyal tesisi Kocasinan Akademi, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde açıldı Büyükkılıç: Erciyes Dağı 4 mevsim vatandaşımıza hizmet sunacak Kayseri Havalimanı yeni terminal binası ilk yolcularını karşıladı Talas'ta 'Dijital Baba' Söyleşisi Talas’ta kentsel dönüşüm evleri Kura ile sahibini buldu Talas Personeline İş Güvenliği Eğitimi 2024’ün İlk Antika Pazarına İlgi Büyüktü Kocasinan’da Yangın Tatbikatı Gerçeği Aratmadı Talas Gençlik Merkezi’nde Küçük Prens tiyatro oyunu sahnelendi Büyükkılıç, Terminal binasının yenileneceğini duyurdu Başkan Taşyapan kentsel dönüşüm proje alanını yerinde inceledi Başkan Yalçın'a 5 Yılda 10 Ödül Başkan Arslan, çatı ve oluk yapım çalışmalarını inceledi Çanakkale’den Cumhuriyete 100. Yıl Müzesi Talas'ta açıldı Suya 1 yıl zam yapılmama kararı alındı İncesu’da ‘Fidan Dik Orman Olsun, Yaşayacak Yurdun Olsun’ sloganı ile 5 bin çam fidanı dağıtıldı Başkan Büyükkılıç ile Büyükşehir'de "2023" Böyle Geçti Talas’ta Hilye-İ Şerif Odası Ziyaretçilerini Bekliyor Talas-Şuşa Kültür Köprüsünde Sona Yaklaşıldı Kayseri’de İlk Ve Tek Olan ‘Eğitim Aile Sağlık Merkezi’ Açıldı Talaslı Öğrencilerden Başkan Yalçın’a Teşekkür Ziyareti Hospice Projesi'nde Sona Doğru
×