Kocasinan Belediyesporlu Mehmet Ali, Türkiye 3'üncüsü oldu

Kocasinan Belediyesporlu Mehmet Ali, Türkiye 3'üncüsü oldu
Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi sporcusu Mehmet Ali Karaboğa, ‘Gençler Gençlik Kupası’ Ferdi Türkiye Şampiyonası müsabakalarında bronz madalya kazandı.

Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü’nün sporcusu Mehmet Ali Karaboğa, Samsun ev sahipliğinde yapılan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 'Gençlik Kupası’ Gençler Ferdi Türkiye Şampiyonası'nda mücadele etti. Toplam 107 sporcunun katıldığı yarışmalarda, Türkiye üçüncüsü olan Karaboğa, bu sonuçla önümüzdeki aylarda yapılacak olan Avrupa ve Balkan Şampiyonalarında Ülkemizi Milli Takımda temsil etme hakkı elde etti.

Başarıların devam etmesi için tüm sporculara her zaman desteklerini artırarak sürdüreceklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar; “Öncelikle genç yeteneklerinin yetişmelerinde büyük emekleri olan branş Antrenörleri Halil Adak ile Kemal Balım ve sporcumuzu kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizleri her defasında sporcularımız onurlandırıyor. Bu gururu yaşattıkları için Kayseri adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×