Kocasinan Belediyesi yenileme çalışmalarını her gün bir mahalle devam ettiriyor

Kocasinan Belediyesi yenileme çalışmalarını her gün bir mahalle devam ettiriyor
Kocasinan Belediyesi’nin gerçekleştirdiği alt yapı, üst yapı ve asfalt çalışmaları, her gün bir mahallede tüm hızıyla devam ediyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak her alanda yatırımların yoğun bir şekilde devam ettiğini ve program dahilinde her gün bir mahallede çalışma yaptıklarını söyledi.

Yaz döneminde asfaltlama çalışmalarına hız vererek, hizmet atağını sürdürdüklerine işaret eden Başkan Çolakbayrakdar, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahallelerimizin ihtiyacı olan gerek asfaltlama gerekse alt yapıyla ilgili yapılması gerekenleri, program dahilinde yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım sağlayabilmek, çevre şartlarının iyileştirilebilmesi ve daha huzurlu bir şekilde yaşam alanları oluşturabilmek için çalışmalarımız hummalı bir şekilde sürüyor. Her noktada planlanmış çalışmalar adım adım tamamlanacak. Yapılması gereken tüm çalışmaları program dahilinde yapacağız ve hemşehrilerimin hizmetine sunacağız. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmaların aralıksız devam edeceğini de sözlerine ekledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Sindelhöyük Mahallesindeki içme su hattı yenilendi “Melikgazi Kıyafet Evi” ihtiyaç sahiplerini giydiriyor Annesiz kalan yavru kedilere Yahyalı Belediyesi sahip çıktı Melikgazi'nin ulaşımda hizmet atağı devam ediyor Talas’ta yağmur suyu hatları güçlendiriliyor Çolakbayrakdar: “Kentsel dönüşümle sosyal dönüşümü aynı anda gerçekleştiriyoruz” Çiftçilerin malları Melikgazi'nin desteği ile korunacak Talas Çimenli Caddesi'nde yenileme çalışması Evlerinin anahtarını Başkan Palancıoğlu verdi Develi’de ilçe protokol, tayini çıkan jandarma personeli ile bir araya geldi Mobil kuaför uygulaması kırsaldan tam not aldı Melikgazi'de gelir artırıcı faaliyetler masaya yatırıldı 15 Temmuz Şehitler Parkında Hummalı Çalışma Başkan Çolakbayrakdar, “Geri dönüşümle geleceği ve doğayı koruyoruz” Kocasinan'da köhne yapılar değişim rüzgarıyla yenileniyor Kocasinan Belediyesi yenileme çalışmalarını her gün bir mahalle devam ettiriyor Başkan Esat Öztürk esnaf ziyaretlerine devam ediyor Aydınlıkevler Mahallesi alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile yenileniyor Kocasinan Belediyesi, kanalları temizleyip ilaçlıyor Arife öğretmenin adı Talas'taki parkta yaşayacak Talas Belediyesi okulları yeniliyor Çolakbayrakdar, "Dünya standartlarının üzerindeyiz" Melikgazi'de her kesim için sesli kütüphane Melikgazi tarihine ve geçmişine sahip çıkıyor Çolakbayrakdar: "Yaptığımız hizmetlerle okuyan bir nesil yetiştiriyoruz"
×