Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver”

Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver”
Kayseri Büyükşehir Belediyesi 17 Nisan 2024 Tarihli Meclis Toplantısı’nda konuşan Tomarza Belediye Başkanı Osman Koç, “Son dönemin faaliyet raporu mahkeme tarafından zaten ibraz edilmiş. İçinde de küçük bir not var. Halk diyor ki; Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver. Eksiklerini gör ama yine de seninle devam ediyoruz. Halkın faaliyet raporuna evet dediği yerde bizler hayır diyecek durumda değiliz. Bu demek değil ki, her şey tam. Eksiği var, eksiği zaten oy ortalamasına baktığımızda notlamış halk” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 17 Nisan 2024 Tarihli Meclis Toplantısı 15 ana gündem maddesiyle yapıldı. Meclis toplantısında konuşan Tomarza Belediye Başkanı Osman Koç, “Son dönemin faaliyet raporu büyük jüri tarafından mahkeme tarafından zaten ibraz edilmiş. İçinde de küçük bir not var. Diyor ki; Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver. Eksiklerini gör ama yine de seninle devam ediyoruz. Halkın faaliyet raporuna evet dediği yerde bizler hayır diyecek durumda değiliz. Faaliyet raporunda emeği geçen bürokratlara, hazırlayan arkadaşlarımıza, belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu demek değil ki, her şey tam. Eksiği var, eksiği zaten oy ortalamasına baktığımızda notlamış. Buradan da gereken dersin ve mesajın çıkarılacağı inanıyorum. Kırsala yeterli hizmetin gitmediği ya da gönderilemediği noktasında hem fikiriz. Bu dönemde daha çok kırsalla içli dışlı olunması gerektiğini, hizmetlerin kırsala daha fazla gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Şehirde rahat etmek isteniyor ise ilçelerdeki, köylerdeki göçü önlememiz lazım. Oraları tıkarsanız oralarda oluşan kaçak burada işsizlik, asayiş başta olmak üzere pek çok konuda şehri rahatsız eder. İnsanlarımızın doğduğu yerde doyabilmesi için kırsala daha çok hizmet edilmesini bekliyorum Memduh Başkan ve ekibinden” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×