Kızıma Hediye Ne Alabilirim? Birbirinden Özel Tavsiyeler…

Kızıma Hediye Ne Alabilirim? Birbirinden Özel Tavsiyeler…
İnsanın kızı olduktan sonra sanki yeniden doğar. Çünkü her şeye bakışı değişir. Kendine, dünyaya, insanlara, işine, arkadaşlarına. Çünkü alıp alabileceği en güzel hediyeyi almış gibi hisseder.

Belki de bu yüzden hediye seçerken zorlanır. Ona, ondan daha güzel ne alabileceğini sorgular. İlk sözlerini söylediğinde, size ilk kez gülüşünü gösterdiğinde, saçlarını ilk kez taradığınızda ne de heyecanlıydınız öyle değil mi? Oysa artık karşılıklı oturup sohbet bile edebiliyorsunuz. Büyümeye başladıkça her yaşında ayrı bir güzellik keşfeder insan, bu ömür boyu devam edecektir. Çünkü anne babaların sevgisi sorgusuz, sebepsiz ve kalptendir. Güzel kızınız kaç yaşında olursa olsun, ona her yönden yarar sağlayacak benzersiz hediyeler, bodo.com internet mağazasında! Deneyim hediyeleri, herkesin keyfine göre tercih edilebilecek eğlencelerle dolu! İlgisini cezbeden konuları ele alarak ona uygun etkinlik ya da eğitimleri https://bodo.com/tr/hediyeler/kizima/ seçin, bodo’da sizin için en güzel şekilde hazırlayıp göndersin. Dilerseniz doğum günü partisi esnasında, hediyesini açmasını sağlayın, dilerseniz de onu direk deneyim merkezine götürüp sürprizinizden bahsedin. Kızınızın sevdiği renklere uygun olarak tercih edebileceğiniz hediye kutuları, oldukça renkli.

Kızıma alabileceğim hediyeler
Çocuğunuz olduktan sonra çoğu anne baba gibi kendi isteklerinizi ve mutluluğunuzu geri plana koymuş olabilirsiniz. Ancak mutlu bireyler olmadan etrafa mutluluk saçmak zor olabilir. Ayrıca çocukların anne babalardan beklentisi pahalı oyuncak ya da kıyafetler değildir her zaman, onlar bu sevinçlerini paylaşmak isterler. Aldığınız oyuncağı, onunla birlikte oynayın yaşadığı güzel hisleri siz de tadın isterler. Vakit ayırmadığınızda ise onda bu hisler yarım kalacaktır. Vaktinizden ayırıp onun için mağaza mağaza hediye bakmak yerine çok daha iyisini yapıp bodo.com’dan hızlı şekilde siparişinizi verirsiniz. O ayrılabilen vakti de deneyimin keyfini onunla paylaşarak geçirirsiniz. Üstelik bodo sürprizleri, yaşayarak gerçekleşen deneyimi sunduğundan, kızınızda unutulmayacak hediyeler olarak kalır. Birlikte at binmeye gittiğiniz günün sizden ona hediye olduğunu hatırlar, resimli kartları saklayabilir. Günlerimizi birbirinden ayrı tutan şey yaşananlardır ve hatırlanmaya değer olanlar, bize göre çok değerli olanlardır. Her yaşa hitap eden, ailelere özel sürprizler olduğu gibi kendi başına ya da arkadaşlarıyla gerçekleştirmek isteyeceği onlarca deneyim var!

Kızıma alabileceğim en özel hediye
Pamuklara sarıp büyüttüğünüz, sevmeye kıyamadığınız, ebeveynlik duygusunu yaşatan bir tanecik kızınıza hediye alma vakti! Hem fiziksel hem de duygusal anlamda gelişimine katkı sağlayacak sürprizler; ‘’Pony Binicilik Kursu’’ ‘’İki Çocuk için Trambolin Parkı’’. Sizinle yeni keşif yolculuğuna çıkabileceği, ‘’Aile için İllüzyon Müzesi Ziyareti’’. Sevdiği arkadaşları ya da kardeşleriyle doyasıya eğleneceği; ‘’Arkadaş Grubu için Sanal Gerçeklikte Çizim’’, ‘’Arkadaş Grubu için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’. Atölyeler grubunda; ‘’Heykel Atölyesi’’, ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’, ‘’İki Kişi için Çikolata Yapım Dersi’’ gibi kurslar, ona farklı beceriler kazandırıp eğlenmesini sağlar. bodo ile sevgiyi paylaşın!

PAYLAŞ
GÖNDER
×