Kiracıoğlu’ndan Nursaçan'a tokat gibi belgeli cevap!

Kiracıoğlu’ndan Nursaçan'a tokat gibi belgeli cevap!
Kayseri OSB yönetiminin bugün twitter hesabından yayınladığı ve Bekir Okay Kiracıoğlu'nu 'yalan söylemekle' itham eden paylaşımları üzerine, OSB Başkan adayı Kiracıolu'ndan, Tahir Nursaçan'a tokat gibi belgeli cevap geldi.

Kiracıoğlu, ‘OSB Başkanı gerçekten zor durumda’ diye yaptığı açıklamasında, “Kaçak yapı ile ilgili benim ifadem de bir kelime olmamasına rağmen var diye iddia ediyorlar. Osb ile ilgili savcılıkta 2 dosya var. 1.dosya ağır cezalık olan dosya ve bu dosya da ben hiç ifade vermedim çünkü müdahil olarak müracaatım var” ifadesinde bulundu.


Kiracıoğlu'nun paylaşımı aynen şöyle:

OSB yönetiminin 2 satırını yayınlama cesaretini gösterdiği ifadenin tamamını yayınlıyorum.Bu ifade den başkada bir ifade vermedim.SN NURSAÇAN savcıyla görüşmüş beceremeyince savcının tayinini çıkartmış dediği bu görüşmedir.Yani devlet ifadeye çağırmış biz de gitmişiz buna bile yalan anlam yükleyecek kadar.İFTİRACI,YALANCI VE FÜTURSUZ sunuz. Şimdi bulun bakalım bu ifadenin için de kaçak yapı ile ilgili bir kelime,gerçekten dibine kadar batmışsınız.


İŞTE TAHİR NURSAÇAN'NIN PAYLAŞIMINI BOŞA DÜŞÜRECEK O BELGE:

PAYLAŞ
GÖNDER
×