Reklamı Kapat

Kiracıoğlu, Kayseri OSB yönetimini yine şoke etti!

Kiracıoğlu, Kayseri OSB yönetimini yine şoke etti!
Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu'ndan yaptığı sosyal medya paylaşımı ile yine Kayseri OSB yönetimini şoke etti.

Bekir Okay Kiracıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "OSB mülklerini devretmeye çalışırken yakalanan Kayseri OSB yönetimi şimdi kendi ifadelerini de yalanlayabilecekler mi?"dedi.

Bekir Okay Kiracıolu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"OSB mülklerini devretmeye çalışırken yakalanan Kayseri OSB yönetimi şimdi kendi ifadelerini de yalanlayabilecekler mi? Geçtiğimiz günlerde cevaplama yeteneği olduğunu gösteren mevcut yönetimin cevaplama yeteneklerini bu konuda da göstermesini bekliyoruz."

Hatırlanacağı üzere, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan'ın başkan olarak görev yaptığı, sanayici olmayan kişilerin de yönetiminde bulunduğu, Kayseri OSB Eğitim Araştırma Geliştirme Kalkınma ve Dayanışma Vakfı kurulmuştu. Vakıf hakkında Kayseri OSB mülklerinin vakfa aktarıldığına ilişkin ortaya çıkan bilgi ve belgeler sonrasında vakıfın yönetim şekli ve senedinde değişikliğe gidilmişti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kiracıoğlu: "Utanmadan sıkılmadan nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsunuz?" Bakan Koca: Virüs gençler üzerinden yayılıyor Kayserispor'un Konyaspor maçı hakemi açıklandı Kazım Yücel: Gerçek Demokrasi Özgür Basınla Mümkündür Büyükşehir’den 6 Kırsal Bölgede Yol Çalışması Meğer OSB Vakfı OSB'nin değilmiş!.. İNCETOPRAK, “BASIN ÇALIŞANLARIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN GÖZÜ VE KULAĞIDIR” AK Parti'de gündem: EYT Uluslararası Roket Mühendisliği Yarışması’na ERÜ’lü Öğrenciler Katılacak Başkan Büyükkılıç’ın yatırım hızına bütçe yetişmiyor KASKİ’den alternatif yollar için alt yapı atağı MSB açıkladı: 2 terörist etkisiz hale getirildi “DEVİR TESLİM SALONU DEVŞİRME BİR SALONDUR” Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşı 2022'de kaç asgari ücret olacak? KAYMEK, Mostar'da minik gönüllere dokundu ERÜ’de “Çocuk İstismarıyla Mücadelede Eğitim Kurumlarının Rolü” Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi Kışın az yakıt tüketmek istiyorsanız bunları yapın!.. Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Uzlaşma Başladı Başkan Çolakbayrakdar, “Hizmetlerimizle yeni bir şehir kuruyoruz” Kayseri OSB’de Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi Kiracıoğlu: “Dubai projesinden patladılar” OSB'nin resmen görevden alınan başkanı Nursaçan kendini savunacak Adalet Bakanı Gül, Büyükşehir’i ziyaret etti, Büyükkılıç’tan övgüyle bahsetti KAYSERİ, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İLE ZİRVEDE O şehir depremle sarsıldı!..
×