Kiracıoğlu: İddialarımız birer birer doğrulanıyor

Kiracıoğlu: İddialarımız birer birer doğrulanıyor
Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü İşadamı Bekir Okay Kiracıoğlu, uzun süreden ara verdiği ve OSB’deki yanlışlıkları gözler önüne seren paylaşımlarına yenisini ekledi.

Bugün gerçekleştirilen Kayseri OSB Olağan Mali Genel Kurulu’na katılarak görüşülen gündem maddelerine ilişkin görüşlerini ortaya koyan Kiracıoğlu, yeniden OSB’nin sahibi sanayicilere seslendi. 

Kiracıoğlu açıklamasında önümüzdeki günlerde de Kayseri OSB’de yaşanan yanlışlara ilişkin eleştirilerine devam edecekleri sinyalini de verdi.

Kiracıoğlu, yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Bugün yapılan Kayseri OSB nin 19.mali genel kurulunda gördük ki osb ne sahip çık platformu olarak iddialarımız birer birer doğrulanıyor.” dedi. 

Kiracıoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: 
“2019-20-21 yılında Dubai projesinde  oluşan 81 milyon TL lık zararı,satılacak hurdalarla kapatılacak açıklaması tamamen aklımızla alay edercesine bir açıklamaydı.
Oluşan 81 milyon tlik zarar ortalama kurla 14-15 milyon USD tutuyor.Alım fiyatları 3,5 milyon USD olan demirbaşların  kaça satılacağı bile belli değil alınan fiyata satılsa bile USD ye endekslenmiş durumda 10-11 milyon USD civarında açık kalıyor.Bakalım yönetim bu zararı orayı kullananlara mı veya yönetime mi yoksa hiç bir günahı olmayan sanayicinin sırtına mı yıkacak?
Genel kurul da ısrarla sorduk cevap alamadık, bakalım yönetim önümüzdeki günlerde nasıl bir yol izleyecek göreceğiz.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×